FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Gaz Metan Medias 0-0(0-0)

«12»
Daniel-Ionut23.03.2012 17:05

steauafc_mic.gif VSgaz_metan_mic.gif

FC Steaua Bucuresti - Gaz Metan Medias

wpt24.03.2012 13:34

2-1 !

red&blue_boy24.03.2012 15:45

3-1 !

Up !

wpt24.03.2012 18:53
3-1 !

Up !

 

:)) vezi ca pun la pariuri. Up !:))

punk25.03.2012 18:30

Dupa meciul de la Tg Mures s-au mai trezit cetateni (sper) si nu cred ca va fi multa lume la meci.Nu am sa zic nimic de proteste, ca am crezut ca se protesteaza la meciul cu Astra, si mi-am luat o mare teapa. O sa stau acasa ca de obicei,cu gandul ca mai pierdem inca un meci,iar ciobanul se mai afunda un pic.

blindica26.03.2012 14:56

Echipa de start a Stelei:

 

Stanca - Chiriches, Geraldo, Iliev, Parvulescu - Chipciu, Bourceanu, Radut, Tanase - Fl. Costea, Rusescu.

 

(conform Onlinesport.ro)

red&blue_boy26.03.2012 17:25

Vreau tiki-taka tonight !!!

RED-STAR26.03.2012 18:42

Vinde clubul ale, ale, ale, ale ... parca asta s-a auzit la un moment dat dinspre Sud ... Asa baietiii!!!! Si ceva de mafiotul de vama.

 

Ce penibili sunt oamenii lu' mustata ... Baietii din sud striga m**e dinu vama si ei imediat m**e Dragomir ... Mai e ceva de zis ...

Aztek26.03.2012 19:21

Eu auzeam "suntem sudu ale, ale, ale, ale " si un musetel ciobane la sfarsit o.O

Korado26.03.2012 19:26

0-0 ( la pauza ) Ne-o luam grav in a II-a repriza! :)

Andrei-Cristian26.03.2012 19:26
SUDUL nu moare :wub:
red&blue_boy26.03.2012 19:52

Ce se intampla, vad ca e doar 0-0?!

Mingile-s umflate, terenul bun... :hmmm:

chodi do piče26.03.2012 20:08

Cum striga el tot stadionul "sugi pixu". N-or fi copii, femei, neveste sau prietene pe stadion?

blindica26.03.2012 20:24

O mare tristete sa-l tot vezi pe Tatu impus pe teren.

zloty26.03.2012 20:30
O mare tristete sa-l tot vezi pe Tatu impus pe teren.

Tristete sa il vezi jucand ,trebuie cineva sa il impuste sa-l scuteasca de chin.

gio_stgloria26.03.2012 20:37

De-odata a inceptu Sud-ul sa scandeze anti Gigi sau cum ? Vreti nu vreti si voi va incadrati in categoria suporteri de rezultat.

red&blue_boy26.03.2012 20:38

Cand Geraldo iti da cele mai bune centrari, asta spune multe despre potentialul echipei...

Plus ca daca Rusescu nu e inspirat nimeni nu e in stare sa dea un gol.Tatu?Ce gluma buna!

DanStan26.03.2012 20:44

urmatorii e de vina :

 

- arbitrii

- terenu'

- vremea

- mingea

- antrenoru'

- jucatorii

- huliganii

- dujmanii

- prietenii

- restul lumii

 

 

red&blue_boy26.03.2012 20:49

S-a schimbat si ora, e mai greu pentru baieti, multi nu stiau asta, i-a prins schimbarea prin cluburi. :)

danimarcu26.03.2012 20:53

Deci sa inteleg ca astazi nu se danseaza pe masina? :rolleyes:

 

Oricum,s-a vazut de la o posta complotul intregului

univers impotriva Stelei...

grasu11226.03.2012 21:03

Deci s-au facut cele mai proaste schimbari !! cu exceptia lui Tatu care dupa parerea mea e cea mai proasta achizitie si e impus in teren ..il scoti pe Tanase care cat de cat sa miscat si il bagi pe F.Costea care stii ca e incapabil sa faca ceva pe flancul stang si s-a vazut ca statea mai mult prin fata careului si era nevoit sa joace saracu geraldo in locul lui ..vezi ca nu merge treaba asta si ca tot nu ai un atacant care sa stie cand sa se demarce si cand sa traga si de unde sa traga si ce zici? il scot pe rusescu si il bag pe machado' !! alt rateu dupa parerea mea .. si asa s-au stricat apoi toate fazele undeva la marginea careului ..ca de acolo nu mai avea cine sa o continue ..dar poate ca trebuia tot geraldo sau chiriches sa vina si acolo ..deci scoti 2 jucatori care au creat cate ceva si au avut ocazii clare..si bagi 2 care sa strice tot jocul ... dupa parerea mea la ce aveam pe banca mergea Mihai costea in locu' lui Radut ..mai alearga si dupa parerea mea din toti jucatorii Stelei el ajunge cel mai repede in fata portii ..isi creeaza singur ocazii daca nu are cu cine .. Tanase lasat in teren..iar pe restul sa ii impuste !!! in meciul asta Tanase si Rusescu nu aveau ce cauta pe banca ..si aduceau un plus mare daca il baga pe M.Costea chiar si de prima data in locul lui Parvulescu!

wpt26.03.2012 21:21

face Jiji echipa de acum incolo :)) e bine!

Blackzie26.03.2012 21:56

Ce cauta Tatuaj la Steaua?

DanStan27.03.2012 06:19

Azi noapte s-a dat cu banu'. Rezultatul : antrenoru' e de vina ! Da' n-are nimic, Lippi se incalzeste pe margine ....

maledepecher27.03.2012 10:16
Azi noapte s-a dat cu banu'. Rezultatul : antrenoru' e de vina ! Da' n-are nimic, Lippi se incalzeste pe margine ....

 

se pare ca slughita e noul antrenor. n-am nimic personal cu omul, dar ca si caracter e 0. o sa faca echipa exact dupa cum o sa-i cante ciobanu'. si pe acelasi model o sa se arda si el, cum s-a ars si Ilie stan. pacat de Ilie, parca am vazut altceva la Steaua de cand a preluat el echipa. cu ce petarde de jucatori a avut la dispozitie, s-a descurcat mai mult decat onorabil.

«12»