Un meci cu Barca ar saraci bugetul Stelei cu 1 milion de euroi.Credeti ca aia vin degeaba ?
Intra-adevar, dar la un stadion cu 40k - 50k de locuri si cu drepturile de televizare (plus reclamele) isi scoate Gigi lejer banii. Plus ca beneficiem si noi de spectacol.
