eu sunt fanatik cu doua echipe pe lume: Steaua si Barcelona. ar fi un vis implinit pentru mine sa jucam un amical de lux cu Ronaldinho pe Ghencea...
voi ce credeti?
eu sunt fanatik cu doua echipe pe lume: Steaua si Barcelona. ar fi un vis implinit pentru mine sa jucam un amical de lux cu Ronaldinho pe Ghencea...
voi ce credeti?
cui nu iar placea...
dar este un pic cam utopic visul tau...
auuu ..lovitura sub centura..zii si lu` Gigi :lol:
lui Jiji iar conveni...mai ales daca ar fii campanie electorala...afise pe stilpi cu Jiji si Ronaldinho...misto nu?
dar mai bine vorbiti cu rijkard...
haha si dupaia iar ii intra in cap vise de presedintie ... e nebun Jiji asta ![]()
dak ajungem in finala cupei UEFA, altfel vorbim si cu barca...
o sa accepte mai usor
corect!
pai dc cistigam finala nu trebuie sa mai jucam amicale cu barca...pentru ca o sa jucam supercupa europei la toamna!
si o sa castigam si supercupa ![]()
apropo, la anul o sa avem echipament ca barca?
era cineva pe forum care a spus asta si ...
iti dai seama ca asta asteptam!
Daca va reusi Gigi sa faca stadion de 50.000 de locuri da poate va veni Barca.
Da poate nu va fi nevoie si vom juca un meci oficial cu Barcelona inainte de inceperea sezonului european de la anul. ![]()
Ar merge un astfel de amical dar numai sa avem ce inaugura... Doar o schimbare de echipament, chit ca ar fi asemanator cu la Barcelonei, nu cred ca e suficient motiv.
Numai o schimbare a infatisarii stadionului ar merita un asemenea joc. Un stadion modernizat ar face din Ghencea o gazda buna pentru Barca. :wink:
pai dc cistigam finala nu trebuie sa mai jucam amicale cu barca...pentru ca o sa jucam supercupa europei la toamna!
Vroiai sa zici ca vom juca supercupa cu Lyon, nu ?! :lol: :twisted: 8)
Ce asa greu de realizat juventus cum a venit la Timisoara .asa poate veni foarte usor si barca ..va dati seama ca stadionu va trebui inaugurat cu o echipa tare
pai ce bacaul nu e tare...:lol:
ce tot o dati cu Barcelona? Steaua e Steaua! ar trebui sa ne luptam sa aiba o identitate proprie nu sa fie o clona a unei alte echipe. Si pana la urma, as prefera sa fie clona lui Real, decat a unei echipe ca Barcelona care cu aceeasi bani are perfomante mult mai mici ca madridu.
ce tot o dati cu Barcelona? Steaua e Steaua! ar trebui sa ne luptam sa aiba o identitate proprie nu sa fie o clona a unei alte echipe. Si pana la urma, as prefera sa fie clona lui Real, decat a unei echipe ca Barcelona care cu aceeasi bani are perfomante mult mai mici ca madridu.
aici te contrazic...poate te referi la anii precedenti si nu la momentul de fata.
Un meci cu Barca ar saraci bugetul Stelei cu 1 milion de euroi.Credeti ca aia vin degeaba ?
ar fi mia mutl decat minunat,extraordinal....2 echipe cu culorile rosu si albastru intr-un meci amical , 2 echipe cu renume .....nu am cuvinte ![]()
Ca istorie si palmares, Real Madrid e Steaua Spaniei. Criteriul ca are aceleasi culori dc vreti sa-l luam ca fiind principal, atunci Bologna este Steaua Italiei...Ceea ce nu cred ca e cazul.
Ca istorie si palmares' date=' Real Madrid e Steaua Spaniei. Criteriul ca are aceleasi culori dc vreti sa-l luam ca fiind principal, atunci Bologna este Steaua Italiei...Ceea ce nu cred ca e cazul.[/quote']
Real Madrid nu poate fi numita o echipa de fotbal, este rusine daca nu zic mult ![]()
la cati bani au, nu castiga nimik de 3 ani
pai dc cistigam finala nu trebuie sa mai jucam amicale cu barca...pentru ca o sa jucam supercupa europei la toamna!
Vroiai sa zici ca vom juca supercupa cu Lyon, nu ?! :lol: :twisted: 8)
mda... se pare ca Milanul iar a avut noroc porcesc si a trecut de Lyon... nemeritat as indrazni sa spun, chiar mi-au placut francezii, de cativa ani "se poarta" frumos in UCL...
... se pare ca vom juca pana la urma supercupa cu Barca. Si zau ca nu vreau sa ia ei Liga !
Liga se duce la Arsenal, nu de alta, da ca sa putem juca linistiti amicalul ala cu Barca in Ghencea ![]()
Fiindca tot exista un Juventus Bucuresti in B, sunt sigur ca undeva prin esaloanele mai obscure ale fotbalului mioritic se afla si o Barcelona. De ce sa plateasca Rasboinicul Luminii un milion de parai pentru ifosele lui Ronaldinho cand avem talent autohton cu lopata? :lol:
Pe o nota mai serioasa, sper sa avem parte de amicale tari in vara care vine. Si poate om avea si noi norocul chior ce l-a avut Dinamo acum cativa ani cand a fost chemata de Real Madrid la o miuta.