FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

cum ar fi un amical de inaugurare pe ghencea cu barcelona...

«12»
andrei_8703.04.2006 20:25

eu sunt fanatik cu doua echipe pe lume: Steaua si Barcelona. ar fi un vis implinit pentru mine sa jucam un amical de lux cu Ronaldinho pe Ghencea...

voi ce credeti?

redandblue03.04.2006 20:27

cui nu iar placea...

dar este un pic cam utopic visul tau...

Dj03.04.2006 20:28

auuu ..lovitura sub centura..zii si lu` Gigi :lol:

redandblue03.04.2006 20:31

lui Jiji iar conveni...mai ales daca ar fii campanie electorala...afise pe stilpi cu Jiji si Ronaldinho...misto nu?

dar mai bine vorbiti cu rijkard...

Dj03.04.2006 20:33

haha si dupaia iar ii intra in cap vise de presedintie ... e nebun Jiji asta :D

andrei_8703.04.2006 20:34

dak ajungem in finala cupei UEFA, altfel vorbim si cu barca...

o sa accepte mai usor

Dj03.04.2006 20:35

corect!

redandblue03.04.2006 20:35

pai dc cistigam finala nu trebuie sa mai jucam amicale cu barca...pentru ca o sa jucam supercupa europei la toamna!

Dj03.04.2006 20:38

si o sa castigam si supercupa :D

andrei_8703.04.2006 20:44

apropo, la anul o sa avem echipament ca barca?

era cineva pe forum care a spus asta si ...

iti dai seama ca asta asteptam!

1on04.04.2006 05:44

Daca va reusi Gigi sa faca stadion de 50.000 de locuri da poate va veni Barca.

Da poate nu va fi nevoie si vom juca un meci oficial cu Barcelona inainte de inceperea sezonului european de la anul. :)

sorin_77704.04.2006 06:24

Ar merge un astfel de amical dar numai sa avem ce inaugura... Doar o schimbare de echipament, chit ca ar fi asemanator cu la Barcelonei, nu cred ca e suficient motiv.

 

Numai o schimbare a infatisarii stadionului ar merita un asemenea joc. Un stadion modernizat ar face din Ghencea o gazda buna pentru Barca. :wink:

Motanu D04.04.2006 12:12
pai dc cistigam finala nu trebuie sa mai jucam amicale cu barca...pentru ca o sa jucam supercupa europei la toamna!

 

Vroiai sa zici ca vom juca supercupa cu Lyon, nu ?! :lol: :twisted: 8)

Meth0dMan04.04.2006 13:02

Ce asa greu de realizat juventus cum a venit la Timisoara .asa poate veni foarte usor si barca ..va dati seama ca stadionu va trebui inaugurat cu o echipa tare

redandblue04.04.2006 13:30

pai ce bacaul nu e tare...:lol:

Mihai Somanescu04.04.2006 14:02

ce tot o dati cu Barcelona? Steaua e Steaua! ar trebui sa ne luptam sa aiba o identitate proprie nu sa fie o clona a unei alte echipe. Si pana la urma, as prefera sa fie clona lui Real, decat a unei echipe ca Barcelona care cu aceeasi bani are perfomante mult mai mici ca madridu.

bure04.04.2006 14:27
ce tot o dati cu Barcelona? Steaua e Steaua! ar trebui sa ne luptam sa aiba o identitate proprie nu sa fie o clona a unei alte echipe. Si pana la urma, as prefera sa fie clona lui Real, decat a unei echipe ca Barcelona care cu aceeasi bani are perfomante mult mai mici ca madridu.

 

aici te contrazic...poate te referi la anii precedenti si nu la momentul de fata.

Virgil04.04.2006 16:50

Un meci cu Barca ar saraci bugetul Stelei cu 1 milion de euroi.Credeti ca aia vin degeaba ?

BioS^SteauA04.04.2006 18:50

ar fi mia mutl decat minunat,extraordinal....2 echipe cu culorile rosu si albastru intr-un meci amical , 2 echipe cu renume .....nu am cuvinte :D

Mihai Somanescu04.04.2006 20:12

Ca istorie si palmares, Real Madrid e Steaua Spaniei. Criteriul ca are aceleasi culori dc vreti sa-l luam ca fiind principal, atunci Bologna este Steaua Italiei...Ceea ce nu cred ca e cazul.

AmuntBoy04.04.2006 20:49
Ca istorie si palmares' date=' Real Madrid e Steaua Spaniei. Criteriul ca are aceleasi culori dc vreti sa-l luam ca fiind principal, atunci Bologna este Steaua Italiei...Ceea ce nu cred ca e cazul.[/quote']

 

Real Madrid nu poate fi numita o echipa de fotbal, este rusine daca nu zic mult ;)

la cati bani au, nu castiga nimik de 3 ani

weeezer_2004.04.2006 20:56
pai dc cistigam finala nu trebuie sa mai jucam amicale cu barca...pentru ca o sa jucam supercupa europei la toamna!

 

Vroiai sa zici ca vom juca supercupa cu Lyon, nu ?! :lol: :twisted: 8)

 

mda... se pare ca Milanul iar a avut noroc porcesc si a trecut de Lyon... nemeritat as indrazni sa spun, chiar mi-au placut francezii, de cativa ani "se poarta" frumos in UCL...

Motanu D04.04.2006 21:07

... se pare ca vom juca pana la urma supercupa cu Barca. Si zau ca nu vreau sa ia ei Liga !

weeezer_2004.04.2006 21:37

Liga se duce la Arsenal, nu de alta, da ca sa putem juca linistiti amicalul ala cu Barca in Ghencea :)

michael04.04.2006 23:54

Fiindca tot exista un Juventus Bucuresti in B, sunt sigur ca undeva prin esaloanele mai obscure ale fotbalului mioritic se afla si o Barcelona. De ce sa plateasca Rasboinicul Luminii un milion de parai pentru ifosele lui Ronaldinho cand avem talent autohton cu lopata? :lol:

 

Pe o nota mai serioasa, sper sa avem parte de amicale tari in vara care vine. Si poate om avea si noi norocul chior ce l-a avut Dinamo acum cativa ani cand a fost chemata de Real Madrid la o miuta.

«12»