FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CONCERT SCOOTER PE 19 MAI

«12»
Virgil16.05.2006 15:50

Celebrul cantaret german doreste sa faca un spectacol de neuitat, mai ales ca a aflat ca hitul "Maria" a devenit imnul celei mai iubite echipe din România, Steaua București. Scooter va concerta aproximativ 75 de minute, iar în deschidere vor evolua DJ Optik, Funky DJ's, New Effect, Alexandra Ungureanu&Crash.

 

Artistii vor sosi cu un jet privat si vor fi cazati la Hilton. Bilete se pot achiziționa la Magazinele Diverta, Muzica, sala Palatului, Arenele Romane, www.bileteonline.ro, statia de metrou Unirii 1, libraria Eminescu. Un billet va costa 55 RON

 

4445_scooty.jpg

Sursa informatiei : http://[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/index/Cistiga_bilet...ertul_Scoo.html

«12»