FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CONCERT SCOOTER PE 19 MAI

«12»
CONCERT_SCOOTER03.04.2006 17:13

Pe 19 mai la Arenele Romane vine SCOOTER!!!

 

Biletele vor fi puse in vanzare in curand.

 

Hai Steaua!

***alex***03.04.2006 17:18

Marfa, in ultimul timp au venit unii dintre cei mai buni DJ si producatori de house in tara. Sper sa fie preturi acceptabile nu ca la DM. :D

jordan03.04.2006 17:57

ma intreb cati sunt fani de cand s-a lansat "Maria" pe stadion? :lol: :lol: :lol:

Dj03.04.2006 20:24

se intra cu abonamentul de la Steaua? :DDDD

joke

andrei_8703.04.2006 20:35

tare gluma, dj...

mi-a placut

redandblue03.04.2006 20:36

sau sa puna bilete la vinzare in Ghencea...si sa nu dea mai mult de doua de persoana...

solodiablo703.04.2006 23:00
se intra cu abonamentul de la Steaua? :DDDD  

joke

macar o reducere pentru stelisti sa faca si ei :))
CONCERT_SCOOTER04.04.2006 00:09

cu siguranta biletele vor fi mai ieftine decat la DM.

 

inca un amanunt: de data asta chiar vin, nu e nici un zvon. zilele urmatoare incepe afisarea prin oras.

 

in curand si bilete online si la magazine de specialitate.

 

o sa fie nebunie

helena_steaua04.04.2006 18:21

in loc sa vina pt un concert pe Ghencea cand vom sarbatorii cel de-al 23-lea titlu de campioana.. :(:(

antonika05.04.2006 07:02

dar la intrare credeti ca o sa ne lasa cu torte si cu mesaje impotriva ciorilor?

bijoux_bz05.04.2006 08:12

traiasca scooter !!! sunt cei mai tari sper sa fie doar stelisti pe acolo. o sa fie ceva special, totusi ar fi tare ideea sa vina pe Ghencea. poate in toamna cand se termina lucrarile sa se inaugureze noua iarba. nu vad de ce nu. poate ar trebui sa se gandeasca cineva la asta.

cannavaro05.04.2006 15:26

stiu ca au vrut sa vina si cu ocazia castigarii titlului ``22`` dar suma ceruta de ei 500.000 $ parca, a fost considerata prea mare..asa ca s-a anulat concertul de atunci!

bebeto05.04.2006 15:41

ar fi ceva ca dupa ce Steaua va cistiga Cupa UEFA pe 10 mai,concertul sa se mute pe lia manoliu si sa fie si jucatorii prezenti ca sa prezinte cupa...e cum ar fi?pun pariu ca nu ar fi loc de aruncat un ac 8) ... cred ca le-ar conveni si lor(scooter),ar scoate mai multi bani.

 

F

pisybaby08.04.2006 16:35

Lasa ca oricum ia Steaua cupa :D:D:D si vor veni si atunci special pentru ei....hihi zic si io....oricum Steaua ia cupa :lol: :lol: :lol: 8) 8)

axl2308.04.2006 16:54

mda, misto ca vine scooter.

in alta ordine de idei, am 2 bilete la concertul DEPECHE MODE, le vand la pretul original, am doi prieteni care nu mai vin.

mail-ul meu: a***@***

doritori?

Ionut_stelistu09.04.2006 08:21

Abia astept sa vina scooter :D

antonika09.04.2006 09:20

cand se pun in vanzare biletele

ann26.04.2006 23:39

mda...am auzit si eu ca vine scooter,insa Maria nu e un imn pentru Steaua dar e bun pentru atmosfera d.p.stadioane si ca ring-ton.un imn oficial trebuie sa fie scris special pentru o echipa,nu imprumutat.Imn se poate numi cel al Rapidului iar "Steaua sus rasare" de Nadia si Marius Dragomir a fost foarte OK,nu stiu de ce s-a renuntat la el.

steaua22227.04.2006 19:34

Va fi fool de stelisti... prea mici arenele pentru ce va fi acolo....

 

 

http://www.utilizatori.ro/forum/viewtopic....p?p=68355#68355

Biliboaca16.05.2006 13:31

Mai am eu un bilet la concertul scooter de pe 19 mai la arenele romane ora 19:00. Un prieten nu mai poate merge.

 

Pret bilet: 550,000 (pretul de vanzare).

 

0723 275 872 - Bogdan

coabe16.05.2006 14:54

o sa fie plin de cetateni si tarani si cei ce recunosc ca scooter maria ar fi fel de imn al Stelei....eu unul nu halesc...si nici nu voi veni sa vad un homosexsual :arrow:

axl2316.05.2006 14:57

ce super misto ai scris cuvantul homosexsual, l-ai inventat acum sau e o greseala? :D:D:D

forever_STEAUA16.05.2006 15:17
o sa fie plin de cetateni si tarani si cei ce recunosc ca scooter maria ar fi fel de imn al Stelei....eu unul nu halesc...si nici nu voi veni sa vad un homosexsual :arrow:

 

Nu te supara, dar Maria (I Like It Loud) nu e singura piesa. Si nu vin in Romania doar ca sa cante piesa asta o ora jumate.

Virgil16.05.2006 15:35

Da,dar nu e asta motivul.N-ai sesizat ca a spus ca nu vine sa vada un homosexual ?

Sunt in dilema.Nu vine pentru un singur homosexual sau nu vine ca nu-i plac homosexualii ?

Problema adevarata e ca s-ar putea duce numai sa-i asculte muzica,daca-i place,si sa evite sa-l vizualizeze.:wink:

forever_STEAUA16.05.2006 15:44

@Virgil

 

OFF TOPIC: Cred ca nu ii pac homosexualii in general. :wink:

 

Ar fi culmea sa credem ca la concert nu vor fi si zburatoare (chiar... s-a cam exitns gripa aviara) sau catzelusi.

«12»