FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noi inscrieri !

«12»
PoWeR10.04.2006 17:39

i0nutz83, m-as inscrie si eu (p***@*** ... nick: PoWeR) dar nuj exact cum imi merge pe net. Daca esti dispus sa incercam un amical ... add me :P

gabynumber_110.04.2006 18:08

ionutze in campionatul de fifa au voie si jegosi dinamovisti ???? ca am informatii ca unii din cei care vor sa se inscrie sunt jegosi daia dinamovisti..

mihai141110.04.2006 18:38

salut....as vrea si eu sa ma inscriu./...id:mihai1411

i0nutz8311.04.2006 08:22

Desfasurandu-se pe fcsteaua.ro, concursul are un target clar in ceea ce priveste simpatia jucatorilor catre o anumita echipa ;)

 

btw.. Multumim, Cristocea!

 

Inscrieri incheiate. Avem in jur de 20 de jucatori dornici sa se inscrie, vom alege 9 pentru a completa locurile din Divizia B.

«12»