10.04.2006 17:39
i0nutz83, m-as inscrie si eu (p***@*** ... nick: PoWeR) dar nuj exact cum imi merge pe net. Daca esti dispus sa incercam un amical ... add me ![]()
i0nutz83, m-as inscrie si eu (p***@*** ... nick: PoWeR) dar nuj exact cum imi merge pe net. Daca esti dispus sa incercam un amical ... add me ![]()
ionutze in campionatul de fifa au voie si jegosi dinamovisti ???? ca am informatii ca unii din cei care vor sa se inscrie sunt jegosi daia dinamovisti..
salut....as vrea si eu sa ma inscriu./...id:mihai1411
Desfasurandu-se pe fcsteaua.ro, concursul are un target clar in ceea ce priveste simpatia jucatorilor catre o anumita echipa ![]()
btw.. Multumim, Cristocea!
Inscrieri incheiate. Avem in jur de 20 de jucatori dornici sa se inscrie, vom alege 9 pentru a completa locurile din Divizia B.