FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noi inscrieri !

«12»
i0nutz8303.04.2006 09:05

Asteptam aici noi inscrieri pentru a doua editie a campionatului de fifa2006.

 

Conditii obligatorii:

1. IP rootabil (posibilitatea de a face server)

2. Conexiune buna

3. Disponibilitatea de a juca un meci intr-un interval de 24-36 de ore.

 

IMPORTANT: In cazul in care se constata ca vreunul din cei inscrisi nu respecta conditiile de mai sus va fi aspru sanctionat, mergandu-se pana la restrictionarea IP-ului propriu la accesul catre acest forum.

 

Va multumim!

Prodigy_andrey03.04.2006 14:15

A da id meu andrey_gogo!! da il ai in lista ionutz!

Un!t3d Roon3y03.04.2006 18:46

si eu vreau sa ma inscriu :D i***@***...

severe03.04.2006 19:28

Check me out ===> Severe = s***@***

 

De-abia astept !

brun3tt03.04.2006 19:39
salut,ma intereseaza si pe mine campionatul asta....cred ca as putea sa ma bat acolo sus,ce zici...e loc? am conexiune buna,disponibil sunt zilnic..asa ca astept un semn!(id-ul meu este brun3tt)
i0nutz8304.04.2006 07:16

V-as ruga sa limitati posturile pentru inscriere la id de messenger, asta in cazul in care indepliniti conditiile enuntate mai sus. Am fost obligat deja sa sterg o multime de posturi inutile. Oameni care se scuzau ca nu au ip rootabil, altii care tipau sus si tare ca ii rup pe toti, etc..

Caloyc04.04.2006 10:20

idu meu e caloicairoh , aspet raspuns

andrei9004.04.2006 12:07

sal si eu as vrea sa ma inscriu plz ! id-u meu este fisoi_andrei_90. 10x :D

StefanIanculescu05.04.2006 18:40

As dori si eu sa ma inscriu in acest campionat.Id-ul meu est i***@***

ultras_andrei_i05.04.2006 19:30

Salu!Asvrea si eu sa ma inscriu la concurs!

Sunt destul de bun si cred ca pot sa ma bat acolo la varf.Am conexiune buna.id meu e andrei_marius06.Astept raspuns.FORZA STAEUA

Cotytorul06.04.2006 06:51

Salut ID meu este " caras_catalin ". Daca mai este timp sa ma inscriu si eu.

 

 

 

 

FORZA

Steaua!!!

ady_4steaua06.04.2006 15:10

asteptati si voi sa se termine canpionatu.. ca mai sunt 3 etape.. si va raspunde ionutz

jabeto_1706.04.2006 22:12

si io vreau

id : pitzzy_sarbu

_yang07.04.2006 08:31

Vreau si eu sa joc

id : star_maniac7

lordandrey0007.04.2006 13:43

daca mai e loc as dori si eu: p***@***

kaka07.04.2006 20:02

Salut sunt un jucator de fifa si as vrea sa ma inscriu si eu.id kaka_Dorel_2006

 

 

EDIT: Sper ca v-ati amuzat si voi cand ati citit postul original;)

COmymanele08.04.2006 04:54

as vrea sa ma inscriu si eu in campionatul asta am o conexiune buna ! :arrow: ID:dogu_91 :arrow:

raven_200708.04.2006 09:29

sper ca mai este lok pentru unul :D

j***@*** :twisted:

i0nutz8308.04.2006 11:28

Orice post/topic aiurea privitor la NOILE INSCRIERI a fost si va fi sters, fara a se lua in considerare, evident.

Thread-ul pentru inscrieri este foarte conceput foarte clar. Cei care inteleg sa creeze topicuri separate sau sa posteze in cine stie ce alte sectiuni vor fi ignorati.

nucleo_sovietics08.04.2006 16:21

Si eu vreau sa ma inscriu in campionat. ID : neo90_4you

bobo198609.04.2006 07:30

si eu vreau sa ma inscriu d***@***

Ionut_stelistu09.04.2006 08:25

Ma inscriu si eu : i***@***

ID de messenger : ionut_hp_steaua

kaka09.04.2006 15:54

Va rog 1!!frumos inscrietyma si pe mine !!!!MAcar un semn deviata de la admin nu vrea sami zica nici id lui!!!kaka_dorel_2006 astept ceva 1!!! :(:(:( :roll:

i0nutz8310.04.2006 08:28

ID-ul meu il gasesti pe forum ! ;-)

 

Btw, ca simpla curiozitate, catzi ani ai?

Juventu$10.04.2006 15:43

vreau si eu sa ma inscriu ... j***@***

«12»