Pot sa spun si eu ceva?Sunteti prea frustrati mah baieti ca Dinamo e pe primul loc k sa aveti argumente reale.
questiile astea cu arbitrii corupti parca mergeau prin 95, dar acum nu mai judecati clar,va streseaza,va scoate din minti faptul ca sunteti pe locul 2.
Vine el, meciul din "Groapa" si atunci sa vedem valoarea celor 2 echipe in meciul direct,
Eu zic sa fugi la baie, sa te dai cu apa foarte rece pe nasuc si ochi si sa te uiti atent la repriza a 2-a. Sa admiri cum jucatorii Iasiului se feresc, saracutii sa-i atace pe ai vostri si sa te intrebi unde s-a dus toata agresivitatea aia a lor ...
Si poate dupa aia te mai intrebi de ce v-au batut Levski, Omonia, Everton si cam oricine a jucat cu voi pe bune.
Hai pa, vad ca preferi tactica strutului. Daca as vedea asa ceva la Steaua, a doua zi as spune : Rusine, nu asa castiga o echipa cinstita.
