poate pe plan de rezultat... pe plan de joc ne-au cam calarit aia. asta inseamna de fapt "suporter de rezultat". sa fii bucuros cand castiga echipa ta indiferent de modul cum o face.
poate pe plan de rezultat... pe plan de joc ne-au cam calarit aia. asta inseamna de fapt "suporter de rezultat". sa fii bucuros cand castiga echipa ta indiferent de modul cum o face.
Omule , te uiti la telenovele? Pe un teren ca ala nu ai cum sa joci fotbal in conditiile alea !
Suporter de rezultat e parerea ta
"succes pe plan de joc" ma bucur ca am castigat
Niciodata nu am sa ma bucur de victoriile Stelei maxim pana cand nu PLEACA JAVRA !
pai aia de la sibiu au reusit sa joace pe terenul ala. daca nu era tatarusanu omul meciului nu luam nici macar un punct
1-1 si 1-0 cu vointa sibiu e ceva ..
Au Voință oamenii, n-am ce zice.
Sa vina Twente, sa vina Twente, sa vina Twente in... National Arena...
1-0 a fost? Am fost aproape cu 0 - 0 ala.
Ai nostri n-au prea avut chef iar Vointa au dat maxim. Noroc cu Tatarusanu.
Important e ca am castigat cele 3 puncte ![]()
TIKI - TAKA Barcelona Cupa UEFA SI CAMPIONATU =))) ![]()
Ar fi frumos , daca batem tot in retur luam campionatul !
@Azi a semnat Chipciu
... iar daca nu realizam minim 28 de puncte in urmatoarele 16 etape avem sanse foarte mari sa nu prindem locu' 4. Iar asta inseamna necalificarea in Europa League la anul.