FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Vointa Sibiu 1-0 (1-0)

«123»
john_8619.12.2011 21:04

poate pe plan de rezultat... pe plan de joc ne-au cam calarit aia. asta inseamna de fapt "suporter de rezultat". sa fii bucuros cand castiga echipa ta indiferent de modul cum o face.

 

Al1nn19.12.2011 21:08

Omule , te uiti la telenovele? Pe un teren ca ala nu ai cum sa joci fotbal in conditiile alea !

Suporter de rezultat e parerea ta :) "succes pe plan de joc" ma bucur ca am castigat

Niciodata nu am sa ma bucur de victoriile Stelei maxim pana cand nu PLEACA JAVRA !

john_8619.12.2011 21:11

pai aia de la sibiu au reusit sa joace pe terenul ala. daca nu era tatarusanu omul meciului nu luam nici macar un punct

Liviu: VPM19.12.2011 21:19

1-1 si 1-0 cu vointa sibiu e ceva ..

iNsTiGaToR19.12.2011 21:21

Au Voință oamenii, n-am ce zice.

dalexandru2019.12.2011 21:29

Sa vina Twente, sa vina Twente, sa vina Twente in... National Arena...

ebonyc19.12.2011 22:13

1-0 a fost? Am fost aproape cu 0 - 0 ala.

Roger20.12.2011 10:15

Ai nostri n-au prea avut chef iar Vointa au dat maxim. Noroc cu Tatarusanu.

Cesc.20.12.2011 16:05

Important e ca am castigat cele 3 puncte :steag_cruce_invers:

Wizzey20.12.2011 17:55

TIKI - TAKA Barcelona Cupa UEFA SI CAMPIONATU =))) :steag_cruce_invers:

Al1nn20.12.2011 18:02

Ar fi frumos , daca batem tot in retur luam campionatul !

@Azi a semnat Chipciu

DanStan20.12.2011 20:56

... iar daca nu realizam minim 28 de puncte in urmatoarele 16 etape avem sanse foarte mari sa nu prindem locu' 4. Iar asta inseamna necalificarea in Europa League la anul.

«123»