20.08.2008 10:22
In loc de prostiile astea dece nu ne referim si noi la comunicatu' ciorilor.Fata de caini e primu,sau printre primele insa pe noi ne-au intoxicat cu dastea.Si nu risposteaza nimeni.Inclusiv acum se refera si la noi.Cainii au sarit si s-au luat de ei de prima data...la noi nu spune nimeni nimik,acceptam umilita,cu scuze penale ca e prea urat cominicatu ca sa ne referim la el.Cand o sa apere cineva si imaginea Stelei.Cainii mereu au fost peste noi la imgine,porumbeii si-o cladesc pe spatele nostru,condamnandu-ne pe noi,provincia oricum isi face imagine criticand bucurestiul tot...iar Steaua nimik.Dar am uitat noi avem imagine...Gigi SA TRAIASCA!!!
