si tu esti de la sud ma ? mama frate la locatie va bagati toti South Lawn, SouthSide, South Justice

))))) chiar ca distrusi.....
pai stelismul adevarat pentru voi este: imi scriu ca sunt de la sud, mai arunc un vpm, mai zic "sus, sus, sus" si gata sunt STELIST...penibililor...oricum nu conteaza ca pe stadion lumea se duce dar imi place sa ma distrez cu voi ca tot a ajuns site-ul asta o cloaca parca de virgini ca niciodata nu sunteti satisfacuti de nimic...
Logout,Pleaca,Mori ! 

ON : Eu am auzit meciul la radio,deh,la serviciu nu-i TV. Scor strans la final fata de cum ma asteptam.Totusi,scorul ca scorul,dar comentatorul ala de la radio vorbea doar despre Schalke 04,mai rar despre vreun atac de-al Stelei.
Nu m-ar deranja sa mearga mai departe in competitie.Problema e ca daca merge mai departe nu se merge din dorinta de performanta ci pentru ca ''daca trec de grupe orice meci inseamna 2 milioane de euro''.