Schalke 04 - FC Steaua Bucuresti
Schalke 04 - FC Steaua Bucuresti
Ar fi bun si un egal cu Schalke , dar sa vedem
Forza Steaua
ne vedem in finala.
ne vedem in finala.
Ca sa se mai califice , e nevoie neaparata de victorie si in cealalta partida egal + victorie ultima etapa , ceea ce este foarte greu de crezut , ... "FORZZA Steaua!"
Situatia este clara : Schalke 04 va ataca tot meciul,cu toate compartimentele. Vor avea cel putin 2 viteze in plus fata de meciul de la Cluj si mult mai multa atentie la finalizare.In mod normal,victorie clara pentru nemti. Orice alt scenariu,din punctul meu de vedere,tine de nelipsitul optimism vesnic si surprize pentru pariori.
Larnaka a scos un 0-0 , noi o sa ne scoatem ochii. Tare mi-e sa nu fie vreun " give me 5 " iar.
vine in sfarsit ora adevarului pentru "antrenorul" Ilie stan. sa joace ofensiv la gelsenkirchen ar fi sinucidere curata. daca nu joaca ofensiv nu are cum sa scoata punct sau puncte. a dracului dilema. hai sa vedem ce stie!
deocamdata, avand invedere pe cine baga in teren ca titulari, e mai degraba angajatul lui behaila decat antrenor.
S-ar putea ca dupa meciul cu Steaua , Schalke 04 sa isi schimbe numele in Schalke 40 !
Steaua nu are oameni de atac in momentul de fata, Tatu nu va juca si Dodel este incert, speranta sta in Rusescu si fratii "dinamita", nu prea exista alte variante, Nikolici nu are destule meciuri in picioare pentru ca nu ii acorda nimeni incredere. Nila si Pufulete au viteza si ar fi utili pe faza de contraatac, insa sunt ratangii in fata portii.
Schalke poate castiga si la zero dar poate printr-o minune iese si egal.
In orice caz, in conditiile in care Steaua are 1% sanse sa bata pe Schalke, cred ca mai important este ce fac "Macabrii" in Cipru, daca pierd cu Larnaka, raman sanse la calificare pentru Steaua.
Nikolici nu are destule meciuri in picioare pentru ca nu ii acorda nimeni incredere.
muntenegreanul asta adus cu surle si trambite de pe Bega e o parodie de jucator , fotbalist nu poti sa il numesti , cu atat mai mult atacant.
mare si prost , unii il compara cu Ibrahimovic.
Dumnezeule ![]()
Cu o victorie Schalke se califica. 1 solist si victorie fara drept de apel a nemtilor. Infrangerea din campionat ii va motiva. Mai mult decat atat, estimez ca Steaua nici macar nu va incerca sa castige, ci doar va spera la un egal, aparandu-se. Schalke castiga la 2-3 goluri diferenta, minim.
Scheisse Null vier ![]()
Am fost la meciul de la Dormund, Borussia i-a facut praf pe acesti ''mineri'' Raul si cu Huntelaar au plans ca doua **** dupa meci... Sper ca sa-i batem si noi pe acesti mortalogi, de ziua nationala a Romaniei steagro
Schalke va castiga cu 400 de goluri diferenta!Doamne ajuta! ![]()
vreau sa rad dupa meciul asta.
De vrea Gigi , de n-o vrea , SCHALKE 4 ne va da ! SPRE FINALA !!!!!!!!
Eu unul sunt optimist,chiar daca in campionat nu joaca mare lucru.Caci si cu Macabi au prins un meci bun dupa chinuieli in campionat.Nu se stie ce se va inimpla...Forta Steaua!!!.....da ne trebuie atacanti frate,ca sa mai speram la ceva campionatu asta....
macar un atacant de 5 meleoane si unu de 3
Da sa dea iar o caruta de bani pe ei si sa nu faca nimic.E greu sa gasesti pe cineva sa joace fotbal....ca fratii Costea o fi buni,sclipiri o fi avind ei dar sunt lenti tare.....si eficienta lor se vede dupa cite goluri avem pina acu.....doar 22
macar un atacant de 5 meleoane si unu de 3
tu vorbesti de lucruri sfinte =))
Mele, mele , meleon, meleon, Jiji ne-aduce atacanti de meleoane!
Eu unul sunt optimist,chiar daca in campionat nu joaca mare lucru.Caci si cu Macabi au prins un meci bun dupa chinuieli in campionat.Nu se stie ce se va inimpla...Forta Steaua!!!.....da ne trebuie atacanti frate,ca sa mai speram la ceva campionatu asta....
De unde mama dracului apareti?!?!?!?!?
Sus, ne-a Gigi! Sus pe masina !
eu nu inteleg de ce unii p aici nu spun direct:forza nea Gigi,idolul nostru