FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - FC Brasov 1-0 (1-0)

«12»
Ionutzalexx26.11.2011 10:15

tiki-taka! fular-campionii

George9426.11.2011 11:11

cam cati suporteri credeti ca voi fi diseara??10.000 este un nr exagerat??? :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

 

ALATURI DE Steaua DISEARA

12stefy26.11.2011 18:24

"Nici vorba de penalty la aceasta faza..." . Lasa, lasa, ca la meciul cu Ceahlaul trebuia sa avem un penalty si nu s-a dat.

bgm7926.11.2011 18:25

vai de capul nostru. Emeghara e praf..mijlocasii sunt praf........daca joci cu 3 inchizatori si aia trec prin ei ca prin branza e praf. Noroc ca a visat tusierul penalty ca altfel nu dadea Steaua gol in ritmul ata

TURQOAZ26.11.2011 19:37

Penalti gratis dar asta e am luat 3puncte doar asta conteaza dupa meciul din seara asta

red&blue_boy26.11.2011 22:37

Se pare c-am pierdut un meci pe cinste...

clausblaus27.11.2011 00:08

Nici eu nu am vazut meciul.,dar in urma rezultatului nu pot sa zic decat:-nimeni si nimic nu ne mai sta in cale,vom lega "una",doua victorii si pana de paste vom fi pe primul loc!

'Teai dreacu' de drogati,nici acum nu sunteti multumiti....sus nea Jiji,sus.....in ceruri!

vlad27.11.2011 06:25
Nici eu nu am vazut meciul.,dar in urma rezultatului nu pot sa zic decat:-nimeni si nimic nu ne mai sta in cale,vom lega "una",doua victorii si pana de paste vom fi pe primul loc!

'Teai dreacu' de drogati,nici acum nu sunteti multumiti....sus nea Jiji,sus.....in ceruri!

 

O sa razi dar Steaua s-a jucat cu ocaziile. Era foarte aproape sa bata cu 3-0 dar ce-o fi fost in capul lui Sumudica?! Si-a bagat la loc echipa pe teren!

 

 

red&blue_boy27.11.2011 06:46

Little Costea s-a suparat ca n-a batut penalty-ul, nu se mai joaca asa !

Korado27.11.2011 13:49

Il poftesc la o stica de ceva la Bellagio :)

Ronnie01.12.2011 07:54

Sunt singurul care crede ca a fost penalty corect? Daca olteanu' nu se arunca pe jos atunci portarul il izbea ca surdu-n clopot.

Mem004.12.2011 14:36
Sunt singurul care crede ca a fost penalty corect? Daca olteanu' nu se arunca pe jos atunci portarul il izbea ca surdu-n clopot.

 

sunt de aceeasi parere,norocul lui Mihaita a fost ca s-a impiedicat,in caz contrar nu mai reusea sa o izbeasca in plin pe Cruduta.

«12»