FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - FC Brasov 1-0 (1-0)

«12»
Daniel-Ionut20.11.2011 19:06

steauafc_mic.gif VS brasov_mic.gif

 

FC Steaua Bucuresti - FC Brasov

Sambata, 26 noiembrie 2011, ora 20:00, etapa 15, stadionul "Arena Nationala"

Dudunap20.11.2011 20:27

Acum e cel mai bun moment sa mergem sa-l "sustinem" pe 2gi. Se joaca sambata de la 8, a 2-a zi nu merge nimeni la scoala/munca, nu mai bine de "sustinut".

Liviu: VPM21.11.2011 22:10

il doare la basca de sustinerea ta, http://www.youtube.com/watch?v=xdCrZfTkG1c pentru campioni

Stefan8822.11.2011 10:44

Mizez pe o victorie a brasovului cu 285-0. :blink:

blindica22.11.2011 11:33

@Dudunap,crezi tu ca nu merge nimeni a 2 a zi la munca ? :wave:

Probabil un rezultat de egalitate cu goluri in meciul cu Brasov. Treaba e clara,Sumudica vine sa bata ce-a mai ramas din Steaua.

AlexSUD22.11.2011 11:38

1-1? :mellow:

Vlad Bogdan22.11.2011 14:32

0-1 sau 1-1, cel mult.

Nu va asteptati la prea multe.

Ciobi is going down. Incet, dar sigur!

TURQOAZ22.11.2011 15:36

mdea,lumea mai si munceste chiar daca e duminica,altii au noroc ca sunt liberi,oricum putina lume o sa fie cu Brasov dupa rezultatul de la Pinalti.Daca jucam asa mai mult de X nu scoatem:(

vlad22.11.2011 15:58
Acum e cel mai bun moment sa mergem sa-l "sustinem" pe 2gi. Se joaca sambata de la 8, a 2-a zi nu merge nimeni la scoala/munca, nu mai bine de "sustinut".

 

Inca un prilej nemaipomenit de a-ti scoate prietena in oras (vorbesc in general).

 

 

Cine sa protesteze?

 

Ca un magnet si Arena Nationala.

 

 

gabi10022.11.2011 16:00

Steaua merge din rau in mai rau(cum atlfel)1-1,1-0 pt Brasov :)

red&blue_boy22.11.2011 17:53

O sa-i dam prilej lu' Sumudica sa se umfle in pene ...

Liviu: VPM22.11.2011 18:04

sa ii dau mumu lu' sumudica, meciul o sa fie spectaculos ca cel de dinainte

AlexSUD22.11.2011 20:10
sa ii dau mumu lu' sumudica, meciul o sa fie spectaculos ca cel de dinainte

 

 

Si eu ....din fata televizorului!

Korado22.11.2011 21:23

0-3 scurt si la obiect , exact ca anul trecut...sau cand a inceput sa ninga si inca mai jucam pe Ghencea.

nameee23.11.2011 00:19

ce plm sunteti asa viteji, vedeti meciu din fata televizorului.. sunteti in protest voi, nu ? ne strangem frumos 30-40 intram la peluza 1 sau la t2 cu 2-3 mesaje, il injuram pe Gigi si ne intoarcem frumos acasa.. chiar daca mustata va da tonu la altceva sa nu ne auzim, ceilalti vor vedea si poate la meciul urmator ni se va alatura..

Liviu: VPM23.11.2011 08:21
ce plm sunteti asa viteji, vedeti meciu din fata televizorului.. sunteti in protest voi, nu ? ne strangem frumos 30-40 intram la peluza 1 sau la t2 cu 2-3 mesaje, il injuram pe Gigi si ne intoarcem frumos acasa.. chiar daca mustata va da tonu la altceva sa nu ne auzim, ceilalti vor vedea si poate la meciul urmator ni se va alatura..

 

bo$ nu cred ca stii semnificatia cuvantului "viteji", ce plan sadic ai:) "ceilalti vor vedea"? pai te vor auzi ma ca esti mult prea mic sa te vada...

Ionutzalexx23.11.2011 09:08

hei hei Forza Steaua!spre 24!

Korado23.11.2011 13:03
ce plm sunteti asa viteji, vedeti meciu din fata televizorului.. sunteti in protest voi, nu ? ne strangem frumos 30-40 intram la peluza 1 sau la t2 cu 2-3 mesaje, il injuram pe Gigi si ne intoarcem frumos acasa.. chiar daca mustata va da tonu la altceva sa nu ne auzim, ceilalti vor vedea si poate la meciul urmator ni se va alatura..

 

stii cine ti se va alatura..hai sus , hai sus , hai sus pe masina !

wpt23.11.2011 16:33
ce plm sunteti asa viteji, vedeti meciu din fata televizorului.. sunteti in protest voi, nu ? ne strangem frumos 30-40 intram la peluza 1 sau la t2 cu 2-3 mesaje, il injuram pe Gigi si ne intoarcem frumos acasa.. chiar daca mustata va da tonu la altceva sa nu ne auzim, ceilalti vor vedea si poate la meciul urmator ni se va alatura..

 

 

Cine nu te lasa sa te duci sa protestezi ?

vlad23.11.2011 16:37
stii cine ti se va alatura..hai sus , hai sus , hai sus pe masina !

 

Vorba cantecului:

 

Cine-i nascut in ianuarie...hai sus,hai sus,hai sus!

 

Cine-i nascut in februarie...hai sus,hai sus,hai sus!

 

..........................................................................

 

Cine-i nascut in decembrie...hai sus,hai sus,hai sus!

 

Cine-i nascut din oaaaie...hai sus,hai sus,hai sus!

 

 

 

 

 

 

 

S.Mariuss25.11.2011 12:18

are cota buna rau brasovul la victorie.

Mem025.11.2011 15:23

Marius Sumudica are p..a mica :yeahh:

 

ne executa visul lui Jiji , Chipciu.

 

pronostic x2 0-1

Virgil25.11.2011 21:13

Actuala Steaua e de departe cea mai proasta garnitura din 2003 incoace. Ciobanul e insa consecvent. Trage cu vorbele defaimatoare pe rand in fiecare jucator. Meciul si jucatorul. Nila si frate-sau sunt mascarici, Tatarusanu e prea moale, samd. Ca urmare in loc sa inceapa sa miste, sa se ridice din fundatura in care se afla, Steaua se infunda si mai rau.

 

Meciul cu Brasovul e un meci de 3 semne. 1, x sau 2. Pentru ca desi joaca acasa nu mai poti avea incredere in ros-albastri.

Probabil ca Brasovul va mai umili odata Steaua. Dar nu se stie.

 

Pe National Arena, de la ora 20:00, Steaua-Brasov va fi arbitrat de urmatorii:

 

A: Deaconu Alexandru (Bucuresti - Bucuresti)

A1: Nica Cristian (Ploiesti - Prahova)

A2: Paunescu Florin (Ramnicu Valcea - Valcea)

R: Constantin Florin Marian (Popesti Leordeni - Ilfov)

 

 

Stryker26.11.2011 09:16

Atacul Stelei pentru diseara se zoveneste ca ar fi alcatuit din Balan, Raul Pufulete si fratii Prostea ... deci maxim un gol sperante as zice.

 

Sumudica stie cum sa speculeze carentele de la Steaua, a invins deja echipa parazitata de Jiji in sezonul asta, ce e drept l-au ajutat si arbitrii atunci.

 

Meciul este unul greu, Dodel asa cum este el, anuntat rezerva, este mult mai in forma decat Balan sau Rusescu, iar Tatu, menajat, este un jucator care desi nu straluceste, e mai util echipei decat oricare dintre fratii prazari, care paseaza mai mult intre ei si rateaza cu nonsalanta ocaziile mari.

 

Cel mai probabil, acest meci cred ca se va incheia cu un egal, Brasovul este totusi o echipa modesta si nu cred ca poate bate de doua ori in deplasare pe Steaua, in decursul aceluiasi an.

bodolic26.11.2011 09:47
steauafc_mic.gif VS brasov_mic.gif

 

FC Steaua Bucuresti - FC Brasov

Sambata, 26 noiembrie 2011, ora 20:00, etapa 15, stadionul "Arena Nationala"

hai Steaua 2 0 sau 2 1

«12»