VS 
FC Steaua Bucuresti - FC Brasov
Sambata, 26 noiembrie 2011, ora 20:00, etapa 15, stadionul "Arena Nationala"
VS 
FC Steaua Bucuresti - FC Brasov
Sambata, 26 noiembrie 2011, ora 20:00, etapa 15, stadionul "Arena Nationala"
Acum e cel mai bun moment sa mergem sa-l "sustinem" pe 2gi. Se joaca sambata de la 8, a 2-a zi nu merge nimeni la scoala/munca, nu mai bine de "sustinut".
il doare la basca de sustinerea ta, http://www.youtube.com/watch?v=xdCrZfTkG1c pentru campioni
Mizez pe o victorie a brasovului cu 285-0. ![]()
@Dudunap,crezi tu ca nu merge nimeni a 2 a zi la munca ? ![]()
Probabil un rezultat de egalitate cu goluri in meciul cu Brasov. Treaba e clara,Sumudica vine sa bata ce-a mai ramas din Steaua.
1-1? ![]()
0-1 sau 1-1, cel mult.
Nu va asteptati la prea multe.
Ciobi is going down. Incet, dar sigur!
mdea,lumea mai si munceste chiar daca e duminica,altii au noroc ca sunt liberi,oricum putina lume o sa fie cu Brasov dupa rezultatul de la Pinalti.Daca jucam asa mai mult de X nu scoatem:(
Acum e cel mai bun moment sa mergem sa-l "sustinem" pe 2gi. Se joaca sambata de la 8, a 2-a zi nu merge nimeni la scoala/munca, nu mai bine de "sustinut".
Inca un prilej nemaipomenit de a-ti scoate prietena in oras (vorbesc in general).
Cine sa protesteze?
Ca un magnet si Arena Nationala.
Steaua merge din rau in mai rau(cum atlfel)1-1,1-0 pt Brasov ![]()
O sa-i dam prilej lu' Sumudica sa se umfle in pene ...
sa ii dau mumu lu' sumudica, meciul o sa fie spectaculos ca cel de dinainte
sa ii dau mumu lu' sumudica, meciul o sa fie spectaculos ca cel de dinainte
Si eu ....din fata televizorului!
0-3 scurt si la obiect , exact ca anul trecut...sau cand a inceput sa ninga si inca mai jucam pe Ghencea.
ce plm sunteti asa viteji, vedeti meciu din fata televizorului.. sunteti in protest voi, nu ? ne strangem frumos 30-40 intram la peluza 1 sau la t2 cu 2-3 mesaje, il injuram pe Gigi si ne intoarcem frumos acasa.. chiar daca mustata va da tonu la altceva sa nu ne auzim, ceilalti vor vedea si poate la meciul urmator ni se va alatura..
ce plm sunteti asa viteji, vedeti meciu din fata televizorului.. sunteti in protest voi, nu ? ne strangem frumos 30-40 intram la peluza 1 sau la t2 cu 2-3 mesaje, il injuram pe Gigi si ne intoarcem frumos acasa.. chiar daca mustata va da tonu la altceva sa nu ne auzim, ceilalti vor vedea si poate la meciul urmator ni se va alatura..
bo$ nu cred ca stii semnificatia cuvantului "viteji", ce plan sadic ai:) "ceilalti vor vedea"? pai te vor auzi ma ca esti mult prea mic sa te vada...
hei hei Forza Steaua!spre 24!
ce plm sunteti asa viteji, vedeti meciu din fata televizorului.. sunteti in protest voi, nu ? ne strangem frumos 30-40 intram la peluza 1 sau la t2 cu 2-3 mesaje, il injuram pe Gigi si ne intoarcem frumos acasa.. chiar daca mustata va da tonu la altceva sa nu ne auzim, ceilalti vor vedea si poate la meciul urmator ni se va alatura..
stii cine ti se va alatura..hai sus , hai sus , hai sus pe masina !
ce plm sunteti asa viteji, vedeti meciu din fata televizorului.. sunteti in protest voi, nu ? ne strangem frumos 30-40 intram la peluza 1 sau la t2 cu 2-3 mesaje, il injuram pe Gigi si ne intoarcem frumos acasa.. chiar daca mustata va da tonu la altceva sa nu ne auzim, ceilalti vor vedea si poate la meciul urmator ni se va alatura..
Cine nu te lasa sa te duci sa protestezi ?
stii cine ti se va alatura..hai sus , hai sus , hai sus pe masina !
Vorba cantecului:
Cine-i nascut in ianuarie...hai sus,hai sus,hai sus!
Cine-i nascut in februarie...hai sus,hai sus,hai sus!
..........................................................................
Cine-i nascut in decembrie...hai sus,hai sus,hai sus!
Cine-i nascut din oaaaie...hai sus,hai sus,hai sus!
are cota buna rau brasovul la victorie.
Marius Sumudica are p..a mica ![]()
ne executa visul lui Jiji , Chipciu.
pronostic x2 0-1
Actuala Steaua e de departe cea mai proasta garnitura din 2003 incoace. Ciobanul e insa consecvent. Trage cu vorbele defaimatoare pe rand in fiecare jucator. Meciul si jucatorul. Nila si frate-sau sunt mascarici, Tatarusanu e prea moale, samd. Ca urmare in loc sa inceapa sa miste, sa se ridice din fundatura in care se afla, Steaua se infunda si mai rau.
Meciul cu Brasovul e un meci de 3 semne. 1, x sau 2. Pentru ca desi joaca acasa nu mai poti avea incredere in ros-albastri.
Probabil ca Brasovul va mai umili odata Steaua. Dar nu se stie.
Pe National Arena, de la ora 20:00, Steaua-Brasov va fi arbitrat de urmatorii:
A: Deaconu Alexandru (Bucuresti - Bucuresti)
A1: Nica Cristian (Ploiesti - Prahova)
A2: Paunescu Florin (Ramnicu Valcea - Valcea)
R: Constantin Florin Marian (Popesti Leordeni - Ilfov)
Atacul Stelei pentru diseara se zoveneste ca ar fi alcatuit din Balan, Raul Pufulete si fratii Prostea ... deci maxim un gol sperante as zice.
Sumudica stie cum sa speculeze carentele de la Steaua, a invins deja echipa parazitata de Jiji in sezonul asta, ce e drept l-au ajutat si arbitrii atunci.
Meciul este unul greu, Dodel asa cum este el, anuntat rezerva, este mult mai in forma decat Balan sau Rusescu, iar Tatu, menajat, este un jucator care desi nu straluceste, e mai util echipei decat oricare dintre fratii prazari, care paseaza mai mult intre ei si rateaza cu nonsalanta ocaziile mari.
Cel mai probabil, acest meci cred ca se va incheia cu un egal, Brasovul este totusi o echipa modesta si nu cred ca poate bate de doua ori in deplasare pe Steaua, in decursul aceluiasi an.
VS
FC Steaua Bucuresti - FC Brasov
Sambata, 26 noiembrie 2011, ora 20:00, etapa 15, stadionul "Arena Nationala"
hai Steaua 2 0 sau 2 1