FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Concordia Chiajna 2-1 (0-1)

«12»
dalexandru2006.11.2011 19:54

Daca veneau mai multi suporteri, ii bateam si pe astia, asa nu se stie daca bate...

Sustineti echipa Steaua si cauza mioritica pe plaiurile romanesti de a da poporului urda cu praz in loc de fotbal, impreuna cu transhumanta etniei rrome pe plaiurile polonezilor, prietenii stiu de ce...

Cesc.06.11.2011 19:54

numai la noi se putea intampla :)) Concordia.. fii serios..

red&blue_boy06.11.2011 19:59

E bine, avem deja 2-0 la pauza, putem sa ne gandim relaxati la meciul urmator.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE06.11.2011 20:00

Suporterii adevarati nu se mai aud.

dalexandru2006.11.2011 20:02

La pauza nea Gigi o sa repare jucatorii si batem cu 4-2.

Daniel-Ionut06.11.2011 20:05

Nu e panica, castigam, era cota mai mare la 2 pauza 1 final.

*Alecs*06.11.2011 20:07

Cum sa strigi "La tarani, ue la tarani" cand stii ce fel de oameni sunt pe stadion ?

red&blue_boy06.11.2011 20:12

Poate militeaza pentru integrarea taranilor in UE!

 

 

Suporterii adevarati nu se mai aud.

Da sonorul mai tare, ca se auuuud ! :D

dalexandru2006.11.2011 20:57
Nu e panica, castigam, era cota mai mare la 2 pauza 1 final.

In Liga 1 nu exista blaturi. Exista noroc, ghinion, gazon prost dar, cel mai des este vina suporterilor.

pytycrys06.11.2011 21:06

Daca postul tau era unul ironic, era amuzant. Asa este doar trist.

Daniel-Ionut06.11.2011 21:10
Daca postul tau era unul ironic, era amuzant. Asa este doar trist.

 

La ce post te referi?

pytycrys06.11.2011 21:27

A lu' dalexandru 20. La o a doua citire cred ca era ironic. Scuzele mele.

dalexandru2006.11.2011 21:39
Daca postul tau era unul ironic, era amuzant. Asa este doar trist.

Trist si de prost gust. :)

Ionutzalexx06.11.2011 21:55

Ce atmosfera de vis!!!bravo, adevaratilor!sus, sus, sus....

blindica06.11.2011 22:13

Sunteti nerecunoscatori! Daca nu era "ne-a" George cu inspiratie sa-l aduca pe "ne-a" Ilie,iar o luam in freza cu ultima clasata. Pai toti cei 17 dinaintea lui "ne-a" Ilie ne ingropau,pe cand Mister are giga experienta cu Chiajna. A tratat meciul cu seriozitate,ca pentru promovare! Pai mai speram noi la titlu daca nu erau acestia doi de mai sus? Nici Florentino Perez nu ni l-ar garanta an de an!:-D:-D:-D:-D

STARforce07.11.2011 00:31

Pacat ca nu erati la metrou sa fi vazut ce specimene se duceau la meci....

 

Distrusii cantau "Forta Steaua,Forta Steaua,hei,hei"inca din statie.....

 

 

 

P.S.Cine a fost la patinoar,nu-l suporta pe cioban!:))))))))))))

Ionutzalexx07.11.2011 08:59

Ce euforici erau "adevaratii" la metrou fularsteaua2 Abia asteptau sa faca plecaciuni in fata branzarului sef.. :worthy:

 

mihay2407.11.2011 10:01
te propun saf al galeriei.

 

iti multimuesc pt spiritul de observare pe care il ai, dar ar fi fost mai bine sa nu intervi! acel mesaj era unul pt incurajare :confused:

strezahuzum07.11.2011 11:04

Nesimtitul ala de Rusescu trebuie dat de urgenta afara. Pai cum mama dracului isi permit el, rezerva deja clasica, sa dea la fel de multe goluri cu cocalarii nr 7 si 9, favoritii lui nea Jiji, la un loc ? Cata obraznicie !

altalx07.11.2011 11:52

Ce intuneric trebuie sa fie in mintea unora care nu inteleg ironia( nici macar fina !) din unele postari. Cum sa inteleaga ei, in aceste conditii, situatia de la club ? :death:

Liviu: VPM07.11.2011 15:59
iti multimuesc pt spiritul de observare pe care il ai, dar ar fi fost mai bine sa nu intervi! acel mesaj era unul pt incurajare :confused:

pe cine incurajai?

Korado07.11.2011 16:24

Abia au trecut 13 etape si deja asteapta astia pauza de 2 saptamani wtf abia ce au declarat ca au dubluri pe posturi. :(

mihay2407.11.2011 18:02
pe cine incurajai?

 

auzi liviule nu mai bine iti vezi tu de treaba ta??sincer te-am bagat eu in seama?VPM ce e vpm? suferiti de galerie, singura si unica galerie care a fost si nu va mai fi ca ea niciodata este "Armata Ultra"....si te rog nu mai rasp la acest coment

«12»