FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Concordia Chiajna 2-1 (0-1)

«12»
Daniel-Ionut03.11.2011 13:59

FC Steaua Bucuresti - CS Concordia Chiajna

 

Preturile biletelor sunt urmatoarele:

 

Peluza II (1) - 5 lei

Tribuna II (1) - 10 lei

VIP 1 - 40 lei

VIP 2 - 20 lei

VIP 3 - 15 lei

Loja - 200 lei/pers (catering inclus)

 

 

Programul caselor de bilete de la Stadionul National Arena (int. Basarabia si int. Maior Coravu), este urmatorul:

 

Sambata, 5.11.2011, 11:00-17:00

Duminica, 6.11.2011, 11:00-17:00

 

 

Biletele se vor vinde doar la casele de bilete de la Stadionul National Arena.

Maye04.11.2011 23:14

Nu se joaca la Buzau?

red&blue_boy04.11.2011 23:48

Asteptam o atmosfera de vis, un stadion plin . Ce mai conteaza unde se joaca, pe National Arena, la Buzau, Ploiesti, Cluj-Napoca...

Forza Steaua !

Liviu: VPM05.11.2011 00:08

SUS-SUS-SUS

Doar Steaua05.11.2011 21:52

Sa speram ca v-a veni ceva lume...Steaua chiar are nevoie de suporteri adevarati fular-campionii:steag_sah_mic:

red&blue_boy05.11.2011 22:03

Sigur v-a veni .

leoSUD06.11.2011 00:18

man down man down !!!!!!

anonimnoname06.11.2011 04:51

curios e ca au comentat unii din provincie care nu merg pe stadion si unu de la sud care merge la nord :))

STARforce06.11.2011 06:11

O sa fie PLIN de suporteri adevarati!

Ionutzalexx06.11.2011 07:15

cu totii la mall arena!

Korado06.11.2011 08:34

Nu e nici chiar cum se zice la stiri ca suporterii se bat pe bilete , imi aduc aminte si acum cand mergem la Ghencea erau proabil vreo 3-4000 de suporteri , dezamagitor , insa acum tot omu 3 5 lei biletul si National Arena , se intreab cand vreodata o sa mai ajunga la meci asa ca se duc acuma , vad si stadionul... 3 in 1 pentru ei.

Doar Steaua06.11.2011 09:30
curios e ca au comentat unii din provincie care nu merg pe stadion si unu de la sud care merge la nord :))

 

Despre cine spui ca este din provincie?

Mepawnz06.11.2011 10:36

Stiti cumva daca mai circula Ratburi sau metrouri dupa ora 11 in ziua meciului dinspre National Arena ?

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE06.11.2011 11:03

Masinile de noapte.

blindica06.11.2011 11:45
Stiti cumva daca mai circula Ratburi sau metrouri dupa ora 11 in ziua meciului dinspre National Arena ?

 

Cauta pe site-ul RATB programul de noapte. Toate autobuzele au capat comun la Piata Unirii,langa Hotel Horoscop. D-acolo pleaca in tot orasul.

Cat despre meci,cred ca majoritatea userilor sunt convinsi ca nu se poate ca Steaua sa piarda acest meci,de unde si multe comentarii la `sto.Altfel,daca era teama ca inainte de meciurile cu Vaslui,Rapid,Haifa,etc.,erau cu totul alte comentarii ( ne bat astia,critici asupra jucatorilor ,etc. )

La prima vedere pare un meci usor,insa ''traditia'' din ultimii ani ne invata ca Steaua revitalizeaza ultimele clasate si acest fapt nu e valabil doar dupa meciurile din Europa.

mihay2406.11.2011 12:48
:steag_cruce_invers: eu zic sa sustinem echipa indiferent de rezultat fular-campionii ! Toti stelistii adevarati sa vina la meci....Forza Steaua :steag_sah_mic:
NICKSTELIST SI DUPA MOARTE06.11.2011 12:56

Toti stelisti adevarati sa nu vina la meci.

Cristiano9906.11.2011 13:41

Forza Steaua !!!

3-0, hattrick CR7anase :))

Liviu: VPM06.11.2011 13:50
:steag_cruce_invers: eu zic sa sustinem echipa indiferent de rezultat fular-campionii ! Toti stelistii adevarati sa vina la meci....Forza Steaua :steag_sah_mic:

 

te propun saf al galeriei.

Mepawnz06.11.2011 14:41
Cauta pe site-ul RATB programul de noapte. Toate autobuzele au capat comun la Piata Unirii,langa Hotel Horoscop. D-acolo pleaca in tot orasul.

Cat despre meci,cred ca majoritatea userilor sunt convinsi ca nu se poate ca Steaua sa piarda acest meci,de unde si multe comentarii la `sto.Altfel,daca era teama ca inainte de meciurile cu Vaslui,Rapid,Haifa,etc.,erau cu totul alte comentarii ( ne bat astia,critici asupra jucatorilor ,etc. )

La prima vedere pare un meci usor,insa ''traditia'' din ultimii ani ne invata ca Steaua revitalizeaza ultimele clasate si acest fapt nu e valabil doar dupa meciurile din Europa.

 

Multumesc pentru sfat insa nu cunosc cea mai apropiata statie de regie :( ...

Virgil06.11.2011 14:51

Steaua: Tatarusanu - Martinovic, Geraldo, Brandan, Latolvevici - Balan, Bourceanu, Tanase - M. Costea, Fl. Costea, Rusescu

 

Chiajna: Niță - Dumitrescu, Bozga, Mamele, Vitinha - Alexandru Radu, Muzac -. Ad. Popa, Sorin Pana Vl. Munteanu - Al. Baltoi

 

Arbitri: Marius Bocaneală - Ionel Popa, Sebastian Gheorghe - Mugurel VaDan

Andrei-Cristian06.11.2011 17:09

Cum 14.000 bilete vandute... :wanker:

Vlad Bogdan06.11.2011 17:52
Sa speram ca v-a veni ceva lume...Steaua chiar are nevoie de suporteri adevarati fular-campionii:steag_sah_mic:

 

M-ai pu-i la indoiala ca v-a veni multa lume? Fi serios.

Lari06.11.2011 19:07

Echipa aliniata de Ilie Stan:

Clipboard01.jpg

red&blue_boy06.11.2011 19:53

Probabil avem nevoie de o eliminare, sa ne dam drumul la tiki-taka...

«12»