Ce viata au si dinamovistii astia...practic ei traiesc intr-o minciuna vesnica,in prima etapa s-a vazut valoarea echipei lor...si-au luat-o rau de la o echipa Otelul care a refuzat blatul din motive lesne de inteles(evitare retrogradarii), dupa o etapa au obtinut o cu greu o victorie in fata unei echipe ce cu greu bate pe cineva nu zic ca a fost blat, insa nu asa arata o echipa care poate castiga campionatul pe bune.Dinamo se afla pe primul loc datorita celor ca Borcea, netoiu, serea, deaconu, marodin sau altor specimene daunatoare sportului romanesc, insa adevarata valoare s-a vazut pe plan european: foarte slaba...
Farul 3-0 Dinamo(aici nu cred ca se poate baga Borcea,poate doar cu arbitrul)
Steaua 3-1 Poli Timisioara(daca serea nu fura pe fata)
Vb mai multe in weekend cand se termina etapa!
Inca un stelist obsedat de blaturi!
@Red:n-am nici o treaba "tovarashe" cu dinamoprostia,eu sunt pe celalalt forum!
