Antrenorul urmator , va rog !!!
Antrenorul urmator , va rog !!!
EU ma asteptam sa fie un blat frumusel. Mai ales ca a venti tibi Balan saptamana asta.
Ori a fost blat si jucatorii Stelei sunt atat de inapti incat sa nu poata inscrie unei codase.
Cum, ba, sa nu dai mingea inapoi? Unde e Steaua in acest gest?!!
mizez pe 4 antrenori anu asta
Cinste lor, cinste lor conducatorilor ,
Ca n-au facut un blat injositor !
Punc cu punct si se aduna acolo de-o evitarea retrogradarii! Campionii campionii olee ole ole!
SUS PE MAYBACH!
Cum, ba, sa nu dai mingea inapoi? Unde e Steaua in acest gest?!!
Sper ca n-a vazut Gigi, ca-i scoate la careu...
Ba, Jiji a zis ca n-a vrut mingea sa intre in poarta, de aia n-am batut ! Nu ca n-am avea valoare sau alte cele!
Fir-ar a naibii de minge !
Ba, Jiji a zis ca n-a vrut mingea sa intre in poarta, de aia n-am batut ! Nu ca n-am avea valoare sau alte cele!Fir-ar al naibii de minge !
Concediati mingea !
Valoare!
Becali: "Ma spanzur daca nu batem Sportul!"
Fotbalistii sunt de-ai nostri, ei macar au incercat.
"Brandan incetineste jocul la mijlocul terenului. E un lucru clar! Dar n-avea pe cine sa puna acolo! Steaua nu va fi asta din primele opt etape, isi va reveni! Hiba este Brandan la mijlocul terenului! Alte echipe au mijlocas ofensiv si noi nu-l avem. Dar va veni Tibi Balan si nu o sa mai avem probleme. Daca nu exista un creier, n-ai ce sa faci", a spus Ciobanul la gsptv..
"In atac ne trebuie un marcator. Mihai Costea are valoare, s-a vazut. Rusescu nu prea e de Steaua. Pe Tatu l-am stricat ca am jucat cu el in dreapta si el este central. Vinovata e mingea ca nu intra in poarta!", a comentat Becali.
A dracu mingie, nu vrea sa intre in poarta...
Rusescu nu e de Steaua, dar Mihai Costea e? ![]()
"Daca nu exista un creier, n-ai ce sa faci"
Ce vorba inteleapta a putut sa scoata pe gura..
Aia a zis-o din propria experienta...
Bine ca am avut treaba si nu m-am uitat la meci ... am avut mare noroc !