FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sportul Studentesc - Steaua 0-0 (0-0)

«12»
Daniel-Ionut22.09.2011 18:54

sportul_small.gif VS steauafc_mic.gif

 

Sportul Studentesc - FC Steaua Bucuresti

Romania Liga 1, duminica 25 septembrie 2011, ora 17:00, etapa 8, stadion "Regie" din Bucuresti

 

Meciul va fi transmis de DigiSport.

 

Echipe probabile:

Sportul: Popescu - Farmache, Cioranu, Ratiu, Beta - Maxim, Balan, Ferfelea, Lungu - Nistor, Dobre

Steaua: Stanca - Martinovic, Geraldo, Galamaz, Brandan - Rusescu, Prepelita, Bourceanu - Tatu, Nikolici, M.Costea

 

Golgeteri:

Sportul: -

Steaua: -

Ultimul rezultat din Liga 1:

Mioveni - Sportul 2-1

Steaua - Pandurii 1-2

 

Linia de clasament:

-

 

Clasament complet Liga 1:

-

 

HAI Steaua ! :oleole:

Virgil23.09.2011 05:07

Sportul a fost eliminata in Cupa de o echipa de Liga inferioara. In meciul cu Steaua, desi in Regie, Sportul nu poate emite pretentii. Chiar daca ros-albastrii au fost umiliti in ultimele doua etape. Desi foarte multi jucatori ai Stelei au probleme de sanatate.

 

Pronosticul meu, Sportul-Steaua: 2

MoWeed23.09.2011 08:03

0-0 sau nimic - nimic. Asa se va termina...

Edutzzu23.09.2011 11:39

meciul in optimi nu stiti cand e programat? :steag_sah_mic:

12stefy23.09.2011 19:02

I-auzi, si astia au pierdut cu 2-1. Eu zic ca ii batem. Echipa e suficient de valoroasa cat sa bata sportul, din moment ce a facut 0-0 cu schalke, dar din pacate nimeni nu ia meciul in serios. Plus problemele multor jucatori care ar trebui sa fie titulari. In orice caz, eu mizez pe o victorie la limita.

Virgil24.09.2011 00:13

 

Arbitru:

 

Radu Petrescu - Bucuresti

 

Asistenti:

 

A1: Miklos Nagy - Cluj

 

A2: Valentin Avram - Bucuresti

 

Pretul biletelor:

 

peluze: 20 lei

 

tribuna II-a: 25 lei

 

tribuna I-a: 30 lei

 

clausblaus24.09.2011 06:36

Daca ne luam dupa ultimele rezultate ne putem gandi la un egal.Sportul este capabila de surprize,atunci cand vrea,Steaua este net superioara din punct de vedere valoric,cel putin teoretic.

O victorie a Stelei la 2 goluri diferenta ar fi o chestie normala.

 

 

@(i)Edutzzu

Optimile nu stiu zau cand sunt programate,dar stiu ca finala se joaca pe 9 Mai 2012(parca)pe stadionul National Arena.

Nu stiu daca te ajuta cu ceva informatia asta pentru ca Steaua n-o sa ajunga pana acolo!!!

axl24.09.2011 06:58

Sportul ramane, dupa parerea mea, echipa cu cea mai frumoasa emblema din Liga 1, dar doar atat. E o formatie prea boema sa puna probleme pragmaticului nostru unsprezece, dupa cum am demonstrat la meciul din cupa.

Presimt un scor mare pentru noi, 0-1 sau 1-1.

Ideus24.09.2011 09:24
Sportul ramane, dupa parerea mea, echipa cu cea mai frumoasa emblema din Liga 1, dar doar atat. E o formatie prea boema sa puna probleme pragmaticului nostru unsprezece, dupa cum am demonstrat la meciul din cupa.

Presimt un scor mare pentru noi, 0-1 sau 1-1.

3-1 bate Steaua :steag_sah_mic:

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE24.09.2011 21:26
meciul in optimi nu stiti cand e programat? :steag_sah_mic:

pe 26 octombrie.

alexinho1725.09.2011 02:41

Forza Steaua :D:steag_cruce_invers:

Korado25.09.2011 06:31

Nici cu Pandurii nu trebuia sa fie problema dar uite ca ne-au batut grav.

Mare atentie si la acest meci.

S.Mariuss25.09.2011 10:06

parca vad tribune pline pentru ca se joaca in Bucuresti... si la sfarsitul meciul dupa ce(cu greu)castigam aud bv'o nea Gigi,hai nea Gigi.. si tot felul de OLE'uri la adresa ciobanului.

 

mi sa luat sa merg pe stadioane sa aud lingai astia. Pur si simplu mi-e scarba.

 

 

Stryker25.09.2011 11:38

"Steaua provinciala" vine sa joace primul sau meci in Bucuresti din actualul sezon ...

 

Pronostic : 2

red&blue_boy25.09.2011 12:08

Mda, paradoxal, desi e un meci in deplasare , poate fi socotit ca primul meci acasa...

_Answer_25.09.2011 12:38

Meci venit numai bine sa spele rusinea de etapa trecuta!

Pronostic 2 solist.

 

Pipi-kaka ole!

Lari25.09.2011 14:19

Baaaah, 'r-ati ai boalii de arbitrii! Daca nici sutu' lu' Costea 'al mic nu e eseu, atunci ce e?

 

D-aia nu castigam , bah, ne fura arbitrii de ne rup. Io cre'ca-i Regie...

 

Lunguleee, vrei sa iei painea de la gura lu' colegii tai? Te lesina-n palme Siman!

Daniel-Ionut25.09.2011 14:37

0-0 la pauza, meci plictisitooor :yawn:

 

Lari, golul PLUTESTE IN AER :D

Lari25.09.2011 14:50
Lari, golul PLUTESTE IN AER :D

 

Eh... atunci s-o gasi un prost de bubuie, sa pice. :clap:

 

axl25.09.2011 15:00

De cam un an de zile tot vad la TV un individ in lotul Stelei, ba la antrenamente, ba in relaxari, ba pe banca, si-mi inchipui ca, evident, face parte din staff, o fi maseorul, o fi doctorul, o fi vreun antrenor secund, sigur ceva este pentru ca e tot timpul pe banca in timpul meciurilor. Azi, dupa un an, in sfarsit, culmea, cand nu mai e pe banca, m-am edificat. E Stanca.

Lari25.09.2011 15:24

Bai, nene! Din 11 imbracati in alb, nu e unu' in stare, frate, sa aduca o funie si niste sapun? :ce_oameni:

Catalyn0725.09.2011 15:32

penibil rau Mihai costea ala

red&blue_boy25.09.2011 15:36

Ce jucator e Tanase, ce jucator! Dribleaza si dupa linia de aut! E incredibil pe spatii mici si medii !!!!

Daniel-Ionut25.09.2011 15:36

Echipa de inapti ! :wall:

chester12325.09.2011 15:37

S-au mai dus 90 de minute din pretioasa mea viata pe prostia asta de meci. Cand naiba ma voi invata minte ?

«12»