FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Sanatatea Cluj 4-0 (2-0)

«12»
Virgil20.09.2011 20:16

Iată cum ar putea arata Steaua joi:

Stanca - Martinovici, Galamaz, Geraldo, Brandan - Prepeliță, Bicfalvi, D. Popa - Tatu, Nikolici, Rusescu

 

Indisponibili

 

Tatarusanu - entorsă la gleznă

G. Matei - operat de ruptură de ligamente la genunchi

Emeghara - nu e pregatit fizic să joace două meciuri consecutive

Iliev - probleme musculare

Gardoș - distrus psihic după ce i-a rupt piciorul lui Bacilă; va fi suspendat minimum 6 etape

Latovlevici - va fi suspendat după ce a fost eliminat

Bourceanu - va fi suspendat in meciul cu Sportul

Raduț - incă n-a terminat perioada de reabilitare după o accidentare

Tanase - contuzie pe muschi extrem de puternică

Mihai Costea - a jucat cu Pandurii avind o entorsă usoară

Florin Costea - incă nu poate duce, din punct de vedere fizic, un meci intreg

Andrei-Cristian21.09.2011 09:44

Indisponibili exact de o echipa :

Emeghara si Matei pe flancuri Iliev si Gardos in centru , Latovlevici , Bourceanu Radut Tanase la mijloc si Fratii Bomba in atac

 

Daca bate Timisoara si X2 la Otopeni azi ma risc si eu la vreo 10% din castig adica 25 lei pe un X, desi totusi , cred ca le da 2-3..

Hai sa aveti Sanatate !

Dragoshel21.09.2011 15:07

Rezultate pana acum in Cupa Romaniei.

 

Gaz Metan Severin - CS Mioveni 2-2 (Trifu '17, Cotan '45 / Dina '34, Gheorghe '59) Gaz Metan s-a calificat la penalty-uri

 

FC Brasov - FCM Bacau 2-0 (Buga '96, Machado '107)

 

Petrolul Ploiesti - Concordia Chiajna 4-1 (Melinte '19, Komazec '65, Negru '76, Mitea '83 / Popa '7)

 

Otelul Galati - Oltchim Ramnicu Valcea 3-1 (Punosevac '4, '37, Iorga '90 / Marinescu '29 pen)

 

CF Braila - Gaz Metan Mediaș 0-1 (Frasinescu '46)

 

Dunarea Galati - Sportul Studentesc 1-0 (Munteanu '31)

 

Pandurii Targu Jiu - Visina Nouă 5-0 (Stromajer '7, Batin '14, '87, Vranjes '46, Grigoraș '75)

 

Astra II Giurgiu - Universitatea Cluj 1-0 (Budescu '108)

 

Vointa Sibiu - CS Otopeni 0-0 / CS Otopeni s-a calificat la penalty-uri

 

Politehnica Timisoara - Ceahlaul Piatra Neamț 2-0 (Goga '15, Curtean '75)

 

 

*Echipele colorate cu albastru s-au calificat in optimi

Lari22.09.2011 16:50

Echipe de start:

 

Steaua: Stanca - Emeghara, Martinovici, Iliev, V. Lupu - D. Popa, Bicfalvi, Prepeliță, Fl. Costea - Rusescu, Nikolici. Rezerve: Cojocaru, Geraldo, M. Costea, Brandan, Tatu, Bourceanu, Nastasie

 

Virusii: Piclisan - Miclaus Sg. Sos, Sarmășan, Chis Al. Albu, Simioanca Al. Gaspar, S. Crisan, R. Rus, I. Ganea. Rezerve: A. Todoran, Hoca, D. Pop, Layis, Ghiorma, Nicula, Ghisa

Ronnie22.09.2011 16:54

Tare curios sunt cine mai e capitan si meciul asta. Sper doar sa nu fie blond.

Lari22.09.2011 16:57

Pai el e cel mai vechi titular din aia... :))

1on22.09.2011 17:15
Tare curios sunt cine mai e capitan si meciul asta. Sper doar sa nu fie blond.

 

Cat timp nu i se termina numele/porecla in "-el", e bine.

Lari22.09.2011 17:25

GGOOOOOOOLLLLL, BAAAAAHHH!!!!

 

GGGGGOOOOOOOOLLLLL!!!!

 

Suntem cu un pas in Optiiiiiimmmi!!!!

 

fular-campionii

danimarcu22.09.2011 17:27

Ar fi ceva, Lari!

Am niste emotii de abia ma pot uita la meci. :king:

 

iNsTiGaToR22.09.2011 17:33

Destul de amuzant meciu :))))

Lari22.09.2011 17:40

Io-s fan portaru' lor, Piclisan. Nu ma asteptam sa fie atat de agil, pe cat pare ca-i place berea cu mici si cu alune dupa. :photo:

 

Tare curios sunt cine mai e capitan si meciul asta. Sper doar sa nu fie blond.

 

Ghinion! :gathering:

 

Bogdan22.09.2011 17:55

Ce dolofani sunt astia....parca arata ca rusescu asta vara

danimarcu22.09.2011 18:01
Ce dolofani sunt astia....

 

In repriza a doua ar trebui sa intre alti 11,ca purcelusii astia din prima repriza nu mai pot fugi!...

 

 

pytycrys22.09.2011 18:19

"FI TARE BACILA!" =))))

iNsTiGaToR22.09.2011 18:59

Ce l-a dat Popa

Daniel-Ionut22.09.2011 19:11
"FI TARE BACILA!" =))))

 

Erau doi de i ;)

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE22.09.2011 19:41

Ce sa facem si noi cu amatorii astia, acum gata am batut cu 4-0 luam eventul si dupa meciul cu sportul iese fecali si spune ca Levi va pleca pentru ca nu este in stare sa bata sportul.

Arsenal1886Steaua194722.09.2011 20:06

Gata...castigam iar EL ... tiki taka si tot tacamul.

red&blue_boy22.09.2011 20:40

Superba victorie !

Ronnie23.09.2011 04:51

Poate prind ai nostri ideile lor si devine Gigi mijlocasul ofensiv de 15 milioane pe care se pregatea sa-l aduca in iarna :D

florinrazvan23.09.2011 12:44
Superba victorie !

 

cum ai fi vrut sa fie vicotria?:P...dupa atata timp...4 goluri..show...pff...e ceva.:))), acuma sa vedem in EL si cu sportul...imi cam tremura dintisorii...

Andrei-Cristian23.09.2011 13:59
cum ai fi vrut sa fie vicotria?:P...dupa atata timp...4 goluri..show...pff...e ceva.:))), acuma sa vedem in EL si cu sportul...imi cam tremura dintisorii...

 

Of..... :wall:

«12»