Tipic mentalitatii de roman cocalar. Merg in strainatate si ii pup picioarele strainului ca asa e misto. Oau, ce tara misto, Romania e de caccat, nu mai e de nasul meu. Pai daca am face asa toti, ce s-ar mai alege de tarisoara asta? Acum 2 ani doar visa sa imbrace tricoul reprezentativei, acum vad ca scuipa pe banderola. Nu-i nimic, nu stam doar in Chiriches.
