Jucam prost! Ca o echipa de duzina. Si culmea, antrenorului curului nu ii pasa de suporteri! Gigi, trezeste-te tata! Pierdem campionatul si (destul de probabil) calificarea mai departe in Cupa UEFA! Daca se va rata calificarea, trebuie sa asteptam sa vina Poli sa ne-o "traga" in Ghencea (sau, ma rog, pe Lia Manoliu?) Ca la cum jucam asta ne asteapta! Offf...
Chiar, ce ati spune de tata Puiu la Steaua?
