Claus...eu imi cer scuze daca la faza cu stadionul sunt in eroare. Te intreb atunci...pana cand era valabil contractul si cand a fost semnat?
Eu repet obsesiv ce anume? O realitate? Pai da, e site si ne dam cu parerea, dar nu poate sa apara orice user si sa ceara ca alt user sa fie dat afara desi omul nu a incalcat vreun regulament...in ce calitate cere Adrian ban pentru cineva? Vreau si eu sa fiu lamurit ca sunt greu de cap si nu ma prind. Si de ce nu esti obiectiv sa-i atragi si lui atentia ca repeta si mai obsesiv decat mine....becalist, Craiova etc...chestii de trolling?
