dupa ce te-ai facut de tot rahatu' spunand ca Steaua e in finala republicanilor?
Aoleu! Redondo, cu asta m-am facut eu de rahat? Ca am zis ca erau in finala? Te doare capu', frate!
Discutia era despre un antrenor care si-a parasit elevii, elevi care au mers la curve si care au dat-o-n bara in meciul de a doua zi. Si tu asta imi reprosezi mie? Ca nu am stiut ca era finala sau un meci obisnuit?
Doamne fereste!
Discutia era despre ceva si tu te-ai legat de total altceva 
Bravo!
Ai vazut ca nu iti iasa faza cu "becalii a platit la zi salariile" si acum te legi de rahaturi. Eu inca astept niste dovezi cum ca tu ai dreptate si ca ala a platit la timp. Pana acum, cancan, necancan, buzzuri, nebuzzuri, eu am avut dreptate. Tu?
Da' imi place ca esti agresiv atunci cand nu ai argumente si cand iti da lumea peste bot 
Cine esti ma tu exact soldatelule de nu mai era nimeni pe-aici loc de tine?
Excuse me, I don't speak stupid 
Inainte sa iti pocneasca vreo vena, calmeaza-te, pune-ti gandurile in ordine si exprima-te coerent, sa te intelegem si noi, astia care nu suntem doctori, patroni de bar, fotbalisti, istorici, toate in acelasi timp.