FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Meciuri de baraj (comentarii, rezultate)

«12»
ady_4steaua13.03.2006 19:49

nu imi vine sa cred cum am pierdut calificarea.. :( bat primu meci cu 5-4 si in al doilea meci nu m-am mai concentrat.. bine, venit si de la fotbal in sala, eram cam obosit dar nam scuze .. oricum dubla frumoasa... bafta mai departe ne vedem in sezonu 2 in A:)

dani@steaua4ever13.03.2006 20:45

am jcuat meciul cu taxatoo rezultatul a fost:

danutz12345- toxatoo 6 2

toxatoo -danutz12345 3 8

Din nou in A...vedem ce va fi sezonu asta:)se anunta mult mai competitiv si mai puternic:D

toX13.03.2006 20:46

:( ma pregatesc pentru B, sper sa intalnesc adversari pe evolva :P.

 

Dani, inca odata bafta (oricum o sa va rupa iar in doua Dani :P)

gabynumber_113.03.2006 21:15

meciuri de baraj

drlv85 - antonio_bytzu = 7 - 2

antonio_bytzu - drlv85 = 2 - 1

(oricum a jucat mai bine ca mine norok in Divizia A si eu am mai antrenez in Div B ( :)) ) poate trec de la anul in div A

bostina2313.03.2006 22:22
Dani, inca odata bafta (oricum o sa va rupa iar in doua Dani :P)

nu fi asa sigur :wink:

kamaciuki13.03.2006 22:29

alin_greavu2002-kamaciuki ( 4-1 ) meci tur

kamaciuki - alin_greavu2002 ( 4-0 ) meci retur

 

Hai ca am reusit sa intru si yo in A dupa mari emotii !!! In primu meci m-a cam facut baiatu...:D

ma mir ca am reusit sa imi ridic moralu si sa il bat..:D

 

SA INCEAPA DIVIZIA A man si ionutz sa stii ca tu esti urmatoru...:D

random_hero13.03.2006 22:53

random_hero136 - marinescu_dani2005 4-2

marinescu_dani2005 - random_hero136 1-4

 

 

:evil:

costy_a13.03.2006 23:01

costy_a - clas_mail 7-1;4-1

johnny0613.03.2006 23:16

alex_filip2003 2-2 hurricane_msg

hurricane_msg 0-4 alex_filip2003

drlv8513.03.2006 23:26
mah eu ce fac ca asta    cu id drlv85 nu intra mai deloc pe mess odata l-am vazut odata pe mess de atunci si nu a vrut sa jucam atunci  .. eu astept pana marti dar nu pot sa stau non stop pana cand apare ala   ( a zis ca 'o sa jucam noi meciu ala odata')

 

noi ne-am jucat meciurile .. dar ce scrii tu aici abia acum am citit .. scuza-ma .. dar eu ti-am lasat pe mess toate explicatiile de ce nu pot juca ...

 

am avut un weekend f incarcat ... si cine ma cunoaste pe aici stie bine ca stau f mult pe net ... si ziua si seara .. mai bine de 12 ore pe zi ;)) ..

 

rezultate au fost postate mai sus de catre tine...deci nu vreau sa ma repet.. poate doar sa adaug.. drlv85-Barcelona vs gabynumber_1-Juventus..asta a fost tot.. bafta !

stelistu9914.03.2006 08:05

BRAVO HAMACIUKI >> BRAVO FRATE !! AI MERITAT VICTORIA SI DACA TOTUSI TEAM BATUT IN TUR ... BAFTA IN DIVIZIA A :D:D ... CEI DIN DIVIZIA B VA TERMIN pentru CA EU O SA PROMOVEZ IN A !!!

 

FORZA Steaua CU Betis !! PE EI, PE EI,PE EI PE MAMA LOR !!!

i0nutz8314.03.2006 13:04
CEI DIN DIVIZIA B VA TERMIN pentru CA EU O SA PROMOVEZ IN A !!!

 

hai sa pastram o anumita decenta, ce spui?

roman66614.03.2006 21:20

adelp1er0 - flaviuboy2004___4:1 ____3:3

 

paziti ca vina io in B :twisted:

ady_4steaua15.03.2006 15:11

uite ca sa dus si termenu limita de disputare a barajelor si... :o surpriza... 2 meciuri nu sau jucat.. ce se intampla doctore???? :D ramanem 14 in divizie?????:wink: :lol:

Funky15.03.2006 19:20

funky - Andrei mandrescu 3-1

Andrei mandrescu - funky 0-0

si scuze pt intarziere ..

i0nutz8315.03.2006 22:24
uite ca sa dus  si termenu limita de disputare a barajelor si... :o  surpriza... 2 meciuri nu sau jucat.. ce se intampla doctore???? :D ramanem 14 in divizie?????:wink:  :lol:

 

Un singur baraj ramas nedisputat. Gasim adversar pentru burgerszilard, se joaca si ii dam drumul.

gabynumber_116.03.2006 18:41

hai mah ce facem acum stam dupa ala care nu vrea sa joace (ia din rezerve ca de aia sunt acolo puse )

Forzza Steaua

i0nutz8316.03.2006 19:10
hai mah ce facem acum stam dupa ala care nu vrea sa joace (ia din rezerve ca de aia sunt acolo puse )

FORZA Steaua

 

16. adiy_rooney - burgerszilard (se joaca pana vineri, ora 0.00)

 

..Asta in caz ca nu ai vazut..

C-Lard16.03.2006 21:35

Rezultatul barajului:

adiy_rooney - C-Lard : 4-0

C-Lard - adiy_rooney : 2-3

 

Asa ca pornesc in divizia B. A fost mult mai bun decat mine, merita..... asta e... poate am noroc si castig divizia B si o sa am revansa in A. Noroc echipelor din divizia A , si sa jucati prost impotriva mea cei din B

Adiy66616.03.2006 21:39

mult succes in B C-lord!! sper sa iei B-ul!!

«12»