nu imi vine sa cred cum am pierdut calificarea..
bat primu meci cu 5-4 si in al doilea meci nu m-am mai concentrat.. bine, venit si de la fotbal in sala, eram cam obosit dar nam scuze .. oricum dubla frumoasa... bafta mai departe ne vedem in sezonu 2 in A:)
