Ioi, arde-m-ar focul, zici c-am omorat un om. Da' se da un premiu ceva pentru primul loc?
Ioi, arde-m-ar focul, zici c-am omorat un om. Da' se da un premiu ceva pentru primul loc?
Ioi, arde-m-ar focul, zici c-am omorat un om. Da' se da un premiu ceva pentru primul loc?
@ Ronnie,
Pe tine nu te iubesc 9-10 golani si drogati dar te iubeste o tara intreaga! Fii Capitanul nostru! Te vom urma oriunde! Eu mai sus de Buzau nu merg,oricum.
Eu l-am votat pe Stanici. De cand si-a pus saiba pe deget nu mai e barbatul pe care l-am cunoscut![]()
si eu care credeam ca el e singurul cu oaie dupa intreg saitul.
Eu nu ma plang de activitatea niciunuia dintre ei, mi se pare o porcarie de topic.
PS cand ronnie o sa ii baneze pe bogdanel si pe aeroth definitiv promit ca o sa ii trimit un bax de bere de la paris.
Toate clonele lui Bogdinho l-au votat pe Ronnie ![]()
Daca aveti amabilitatea,puneti-l si pe i0nutz83 ![]()
Eu am votat Ronnie ca era in pole-position. Stii cum se zice: daca esti comecial te alege lumea. ![]()
Oricum e o porcarie topicul. A zis si cineva mai sus, mai bine sa se faca un topic cu remarcati decat cu huliti.
Dupa cum banuiam, Ronnie e varza (chiar detasat) ca moderator, lucrul intarit si de vot.
Insa eu zic sa mascam lucrul acesta si sa intretinem atmosfera jovial pupincurista.
O, da, din 32 (?!) de voturi 14 sunt pentru Ronnie. Eu zic sa-l sodomizam.
Nu-i da nimeni in cap, il taxam doar pentru incompetenta (e voie, nu?). Sa inteleg ca daca nu ti-a iesit cu inchisul topicului continui cu ascunsul rahatului sub covor? Jalnica tentativa de musamalizare, zic.
Singura chestie cu adevarat jalnica este acest topic, iar rezultatul este stupid si irelevant.
stix, trai-ti-ar neuronul, de ce este irelevant votul? Forumul fiind destul de eterogen e normal sa existe pareri impartite cand e vorba despre moderatori. Doar unul iese in evidenta. Daca armanovici sau Fane ar fi avut 15 voturi am fi considerat irelevant votul.
De ce e stupid? Fiindca e deschis de mine? Sau luam de buna ce zice redondo - "om demn, persoana extraordinara etc"
Da-mi cinci contrargumente, nu mai copia parerile altora.
Joga, tu chiar n-ai inteles ca foarte multe voturi din astea 32, inclusiv al meu, sunt la misto?
Si apoi, ce vrei tu? Sa fie scos moldoveanu de la moderare? Asta nu se va intampla. Vrei sa fie jignit? Asta o faci, dar sincer, nu cred ca vei mai avea mult timp posibilitatea asta.
Iar cu aerele astea de superioritate, de doctor in devenire care pune diagnosticul dupa un "consult" on-line, poate ne scutesti.
Si apoi, ce vrei tu? Sa fie scos moldoveanu de la moderare? Asta nu se va intampla. Vrei sa fie jignit? Asta o faci, dar sincer, nu cred ca vei mai avea mult timp posibilitatea asta.
Mi-am facut un ideal din a-l scoate pe moldovean de la putere. Ne ofera o demisie de onoare?
Iar cu aerele astea de superioritate, de doctor in devenire care pune diagnosticul dupa un "consult" on-line, poate ne scutesti.
Hai ca ti-ai gasit-o. Tu cand ne scutesti cu tentativele de ziarist moralizator de pe prima pagina?
Ok, lui Ronnie i se va opri 30% din salariu pe urmatoarele 3 luni.
Sper ca esti multumit, Joga.
Nu mi-a placut niciodata tiganeala si sa jignesc pe cineva in public de-asta prefer sa nu-i raspund cu aceiasi moneda initiatorului acestui topic.