FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Moderatori care nu ar trebui sa modereze

«12»
Joga Bonito26.06.2011 17:56

Astia sunt cei trecuti in lista de membri. Am impresia ca mai sunt si cativa ascunsi, dar este irelevant pentru studiu.

 

Vox populis, vox Dei.

Kellerman26.06.2011 17:59

Mie mi se par ok toti, desi am avut neplaceri cu cativa. :D

 

Baga o optiune de "mi se par ok toti".

Dragoshel26.06.2011 17:59

sper sa nu faci o pasiune pentru moderatori.

axl26.06.2011 18:01

Acest topic e imbecil.

Pana la alta decizie ramane inchis.

Ronnie26.06.2011 18:05

Ai inchis topicul cu 100% la mine. I-ai produs orgasm initiatorului la faza asta.

axl26.06.2011 18:09

E mai bine asa?

Ronnie26.06.2011 18:21

Uraaat. Ii inchizi topicul si acum ii strici si distractia.

Fane26.06.2011 19:07

Incepea sa devina interesant :huh:

Azzido26.06.2011 19:30

lasati topicul deschis!

+costi

+andyro

+noname

+Bogdan4Steaua

+nu mai stiu cine. mai completez daca imi aduc aminte

Bogdan26.06.2011 19:52

eu sunt retras :D

stockton26.06.2011 20:29

Eu nu votez pentru nimeni caci Adrian nu mai e...e singurul care n-avea ce cauta inverzit. Nu cunosc decat 3-4 mozii, sunt ok, Ronnie insa e un tip onorabil (am experimentat asta pe propria piele) si mai mult decat corect si unicul dintre ei care a avut "oua" in anumite situatii. Sunt mandru ca-l pot numi prieten si in viata reala.

Kellerman26.06.2011 21:01
sper sa nu faci o pasiune pentru moderatori.

 

 

ia vezi ca daca esti periculos te votez. :D

chodi do piče26.06.2011 21:38
Ronnie insa e un tip onorabil (am experimentat asta pe propria piele) si mai mult decat corect si unicul dintre ei care a avut "oua"

 

Fraza asta suna al naibii de dubios :oops:

axl27.06.2011 06:19

Doamne iarta-ma, dupa socul si groaza de a avea 4 stelute la profil in loc de cinci (Deni,n-o sa te iert niciodata) acum descopar ca am am doua voturi impotriva mea! Unul mi l-am dat eu sa-l imblanzesc pe Ronnie. Care esti alalant, *****-ti ceafa *****!?

vlad27.06.2011 07:20
Doamne iarta-ma, dupa socul si groaza de a avea 4 stelute la profil in loc de cinci (Deni,n-o sa te iert niciodata) acum descopar ca am am doua voturi impotriva mea! Unul mi l-am dat eu sa-l imblanzesc pe Ronnie. Care esti alalant, *****-ti ceafa *****!?

 

Dom Semaca ,nu trage ! Sunt eu Lascarica!

Hai ca n-am votat pe niciunul! Imi sunteti simpatici toti,fir-ati ai naibii cu melcii voastri!

Stanici27.06.2011 07:49
:))). Ce caterinca de topic. Adica Azzido e un fel de Jiji becali si noi suntem oamenii lui. Se pare ca Ronnie e Mache, pana in prezent.
Bogdan27.06.2011 08:04

Eu l-am votat pe Stanici. De cand si-a pus saiba pe deget nu mai e barbatul pe care l-am cunoscut :(

Costi27.06.2011 09:36

@azzido, eu nu sunt moderator :))

Dragoshel27.06.2011 09:38

ce conteaza, tot vei fi dat afara ca nu ii place cu joga de tine :)

Adrian27.06.2011 09:44

Eu votez sa fie mutat la mistouri. Si mai votez sa fiu numit moderator pentru o zi ca sa pot da un singur ban, lui redondo, cel care nu pupa in fund moderatori ca sa scape de sanctiuni :))

Asta dupa ce el ma voteaza ca fiind cel mai nasol moderator din univers, bineinteles.

stix27.06.2011 09:53
Doamne iarta-ma, dupa socul si groaza de a avea 4 stelute la profil in loc de cinci (Deni,n-o sa te iert niciodata) acum descopar ca am am doua voturi impotriva mea! Unul mi l-am dat eu sa-l imblanzesc pe Ronnie. Care esti alalant, *****-ti ceafa *****!?

 

 

 

Vezi, asta se intampla atunci cand propui masuri ,,radicale" impotriva unor useri de pe aici, nu te mai iubeste norodul stelist de pe forum, ,,riscurile meseriei"........si ceea ce cred eu ca este si mai grav, e ca ai pierdut si respectul lui joga, o pierdere incomensurabila dupa parerea mea :notangel:.

joseph27.06.2011 13:55
@azzido, eu nu sunt moderator :))

 

dar totusi de multe ori parca moderezi mai mult decat restul :))

 

oricum, mi se parea mai interesant sa nominalizam moderatorii care s-au remarcat prin ceva pozitiv si asa le faceam in ciuda si celorlalti... dar se pare ca toata lumea e setata pe scos in evidenta chestiile negative.

axl27.06.2011 13:56

Rahat, inca un sodomit!

Marius27.06.2011 14:31

eu te-am votat ma. din invidie, recunosc.

axl27.06.2011 14:39
eu te-am votat ma. din invidie, recunosc.

Rahat, inca un sodomit!

 

«12»