Astia sunt cei trecuti in lista de membri. Am impresia ca mai sunt si cativa ascunsi, dar este irelevant pentru studiu.
Vox populis, vox Dei.
Astia sunt cei trecuti in lista de membri. Am impresia ca mai sunt si cativa ascunsi, dar este irelevant pentru studiu.
Vox populis, vox Dei.
Mie mi se par ok toti, desi am avut neplaceri cu cativa. ![]()
Baga o optiune de "mi se par ok toti".
sper sa nu faci o pasiune pentru moderatori.
Acest topic e imbecil.
Pana la alta decizie ramane inchis.
Ai inchis topicul cu 100% la mine. I-ai produs orgasm initiatorului la faza asta.
E mai bine asa?
Uraaat. Ii inchizi topicul si acum ii strici si distractia.
Incepea sa devina interesant ![]()
lasati topicul deschis!
+costi
+andyro
+noname
+Bogdan4Steaua
+nu mai stiu cine. mai completez daca imi aduc aminte
eu sunt retras ![]()
Eu nu votez pentru nimeni caci Adrian nu mai e...e singurul care n-avea ce cauta inverzit. Nu cunosc decat 3-4 mozii, sunt ok, Ronnie insa e un tip onorabil (am experimentat asta pe propria piele) si mai mult decat corect si unicul dintre ei care a avut "oua" in anumite situatii. Sunt mandru ca-l pot numi prieten si in viata reala.
sper sa nu faci o pasiune pentru moderatori.
ia vezi ca daca esti periculos te votez. ![]()
Ronnie insa e un tip onorabil (am experimentat asta pe propria piele) si mai mult decat corect si unicul dintre ei care a avut "oua"
Fraza asta suna al naibii de dubios ![]()
Doamne iarta-ma, dupa socul si groaza de a avea 4 stelute la profil in loc de cinci (Deni,n-o sa te iert niciodata) acum descopar ca am am doua voturi impotriva mea! Unul mi l-am dat eu sa-l imblanzesc pe Ronnie. Care esti alalant, *****-ti ceafa *****!?
Doamne iarta-ma, dupa socul si groaza de a avea 4 stelute la profil in loc de cinci (Deni,n-o sa te iert niciodata) acum descopar ca am am doua voturi impotriva mea! Unul mi l-am dat eu sa-l imblanzesc pe Ronnie. Care esti alalant, *****-ti ceafa *****!?
Dom Semaca ,nu trage ! Sunt eu Lascarica!
Hai ca n-am votat pe niciunul! Imi sunteti simpatici toti,fir-ati ai naibii cu melcii voastri!
Eu l-am votat pe Stanici. De cand si-a pus saiba pe deget nu mai e barbatul pe care l-am cunoscut ![]()
@azzido, eu nu sunt moderator ![]()
ce conteaza, tot vei fi dat afara ca nu ii place cu joga de tine ![]()
Eu votez sa fie mutat la mistouri. Si mai votez sa fiu numit moderator pentru o zi ca sa pot da un singur ban, lui redondo, cel care nu pupa in fund moderatori ca sa scape de sanctiuni ![]()
Asta dupa ce el ma voteaza ca fiind cel mai nasol moderator din univers, bineinteles.
Doamne iarta-ma, dupa socul si groaza de a avea 4 stelute la profil in loc de cinci (Deni,n-o sa te iert niciodata) acum descopar ca am am doua voturi impotriva mea! Unul mi l-am dat eu sa-l imblanzesc pe Ronnie. Care esti alalant, *****-ti ceafa *****!?
Vezi, asta se intampla atunci cand propui masuri ,,radicale" impotriva unor useri de pe aici, nu te mai iubeste norodul stelist de pe forum, ,,riscurile meseriei"........si ceea ce cred eu ca este si mai grav, e ca ai pierdut si respectul lui joga, o pierdere incomensurabila dupa parerea mea
.
@azzido, eu nu sunt moderator![]()
dar totusi de multe ori parca moderezi mai mult decat restul ![]()
oricum, mi se parea mai interesant sa nominalizam moderatorii care s-au remarcat prin ceva pozitiv si asa le faceam in ciuda si celorlalti... dar se pare ca toata lumea e setata pe scos in evidenta chestiile negative.
Rahat, inca un sodomit!
eu te-am votat ma. din invidie, recunosc.
eu te-am votat ma. din invidie, recunosc.
Rahat, inca un sodomit!