Topicul a fost invizibil atata timp cat transferul nu mai era asa sigur.
ON: Norocul lui Prepelita este ca nu mai exista Steaua II ![]()
Topicul a fost invizibil atata timp cat transferul nu mai era asa sigur.
ON: Norocul lui Prepelita este ca nu mai exista Steaua II ![]()
Pai, bah:
O alta asa zisa "STEA" ne-a calcat pragul,ramane de vazut daca vi o noua teapa cum s-au obisnuit inaptii din conducere in atatia ani,in special in ultima vreme! .
Sa vedem daca va arata ceva ...
Parca-l vedem si p`asta cu Prepe pe tricou...
Mijlocasul de 27 de ani a fost operat ieri la genunchi, la Spitalul Militar din Bucuresti, urmand să revină pe gazon abia in august 2012.
Ilie Stan a primit ieri o veste extrem de proastă de la medicul Ionuț Codorean, seful sectiei de Ortopedie a Spitalului Militar Central din Bucuresti. Andrei Prepeliță, mijlocasul accidentat in urma unei faze banale, petrecută in meciul de luni cu U" Cluj, a trebuit să fie operat de urgență la genunchi, urmand ca recuperarea să dureze circa cinci luni. Asta inseamnă că antrenorul nu mai poate conta deloc pe serviciile lui Prepe" in acest sezon, mijlocasul urmand să fie din nou apt de joc in luna august.
Interventia chirurgicală a constat in ligamentoplastia ligamentului incrucisat anterior, precum si suturarea ambelor meniscuri", a declarat Codorean.
Men "daun"...Si-a terminat si asta cariera.
Si-asa o terminase jucand in Romania,rand pe rand,sub Penescu,Mititelu si Ciobanul. Omul i-a prins pe cei trei magnicifici,a pus umarul la doua retrogradari,cine stie ce blaturi si,drept rasplata,a ajuns la Steaua cand nu mai era nevoie de el,fiind ''stins'' de mai mult timp.
Recuperare usoara!
Poate merge si el pe la Marjana in Serbia si revine miraculos!!!