Fantastic fantastic. Dar cu inima mea ce facem ? ![]()
Fantastic fantastic. Dar cu inima mea ce facem ? ![]()
Hai puneti un rezumat daca aveti ... ![]()
Mafia pariurilor! ![]()
Incredibil meci!
Din pacate n-am vazut meciul. Nu ma asteptam ca Arsenal sa mai intoarca nici macar de la 3-0 tinand cont ca au avut in primul 11 doar 2 titulari de drept .
Nu poti vorbi de blaturi cand echipa marcheaza doua goluri in min 89 si 95. Decat daca lucrezi la Sport.ro si zambesti ca idiotul toata emisiunea.
Mi-a placut faza din finalul timpului regulamentar, cand nestiind ca in Cupa Ligii urmeaza prelungiri, Giroud si mai unul si-au aruncat tricourile fanilor, cerandu-le apoi inapoi. ![]()

Henry in tinerete.

Nu poti vorbi de blaturi cand echipa marcheaza doua goluri in min 89 si 95. Decat daca lucrezi la Sport.ro si zambesti ca idiotul toata emisiunea.
Te referi la Stucan sau zici in general?
A mai avut Arsenal meciuri dubioase, de exemplu cu Newcastle.
De el vorbeam.
"Steagurile pentru Vermaelen sunt la print, maine dimineata vor fi gata! Deasemenea vom avea si un tort pregatit, va fi o surpriza frumoasa.
Nationala Belgiei aterizeaza marti la 14:45 insa s-a hotarat sa nu mergem la aeroport deoarece pentru multi este mai dificil cu plecatul de la munci.
Il vom astepta la hotel, dupa antrenamentul oficial! Asadar, ne intalnim la 19:30, in fata la Intercontinental."
facebook : Arsenal Romania Supporters Club
Mergi Gio ?
Mergi Gio ?
Da.
Nu mai vine Vermaelen. Deci toata treaba s-a anulat.
Am vazut
.... shit. Pregatisera baietii de pe comunitate niste lucruri calumea.
Contract nou cu Emirates... 185 milioane pana in 2018 parca sa apara "Fly Emirates" pe tricou... si numele stadionului pana in 2021 sa ramana Emirates Stadium.
Guardiola : Arsenal are the only club in the EPL whom i would like to manage. They suit my style of play because they are the Barcelona in England.
Sa mai animam un pic topicul
Ce jucatori credeti ca ar fi utili la Arsenal pentru sezonul viitor? Tinte realiste ... nu Messi sau stiu eu cine
.
Eu mi-as dori in functie de ce se intampla la Real... sa incerc sa il iau pe Casillas. As mai incerca sa iau un atacant... Lewandowski imi place dar clar nu o sa ajung la Arsenal in momentul asta... se vehiculeaza Jovetic... nu ma incanta extraordinar jucatorul desi stiu ca are ceva calitati... poate as mai aduce un fundas central... avand in vedere inconstanta lui Koscielny si Merte.
Arsenal in opinia mea are nevoie de tot de la mijloc in jos. Fundas dreapta, stanga, central si portar. Nu stiu ce nume sa spun acum, dar cu siguranta sunt multi. Curtoais, Dominguez, orice fundas de la Dortmund.
Mergand pe ipoteza ca nu pleaca nimeni de la echipa la vara (stiu, foarte greu de crezut ) eu cred ca s-ar descurca foarte bine daca ar aduce un portar foarte bun, un fundas central, un inchizator si un atacant care sa marcheze la foc automat. Nu e nevoie sa schimbe toata echipa. La mijloc sunt Cazorla,Wilshere,Arteta .
Se pare ca Arsenal o sa semneze un contract cu Puma si va renunta la cel cu Nike.
Suma se invarte undeva la 170 milioane de euro pe 5 ani si ar fi cel mai mare contract de sponsorizare din PL.
Stim cu totii ca stiu sa atraga si sa produca bani , da pe cand si investitii puternice ?
Acuma zici... Abia am comandat o haina si niste adidasi sapt trecuta....
(
Stim cu totii ca stiu sa atraga si sa produca bani , da pe cand si investitii puternice ?
In articol mai scria ca din suma asta sunt dispusi sa si investeasca
..acum sa vedem cat...