FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Arsenal Londra

«1678910»
Arsenal1886Steaua194730.10.2012 23:55

Fantastic fantastic. Dar cu inima mea ce facem ? :))

DanielT31.10.2012 00:20

Hai puneti un rezumat daca aveti ... :D

gio_stgloria31.10.2012 02:09
red&blue_boy31.10.2012 08:05

Mafia pariurilor! :D

 

Incredibil meci!

gio_stgloria31.10.2012 10:40

Din pacate n-am vazut meciul. Nu ma asteptam ca Arsenal sa mai intoarca nici macar de la 3-0 tinand cont ca au avut in primul 11 doar 2 titulari de drept .

Ronnie31.10.2012 16:28

Nu poti vorbi de blaturi cand echipa marcheaza doua goluri in min 89 si 95. Decat daca lucrezi la Sport.ro si zambesti ca idiotul toata emisiunea.

red&blue_boy31.10.2012 19:12

Mi-a placut faza din finalul timpului regulamentar, cand nestiind ca in Cupa Ligii urmeaza prelungiri, Giroud si mai unul si-au aruncat tricourile fanilor, cerandu-le apoi inapoi. :D

Maye01.11.2012 11:31
Valley-Parade.jpg
gio_stgloria01.11.2012 14:38

Henry in tinerete.

 

285735_385923954821768_380659051_n.jpg

blindius01.11.2012 20:06
Nu poti vorbi de blaturi cand echipa marcheaza doua goluri in min 89 si 95. Decat daca lucrezi la Sport.ro si zambesti ca idiotul toata emisiunea.

 

Te referi la Stucan sau zici in general?

 

A mai avut Arsenal meciuri dubioase, de exemplu cu Newcastle.

Ronnie04.11.2012 18:10

De el vorbeam.

gio_stgloria12.11.2012 12:46

"Steagurile pentru Vermaelen sunt la print, maine dimineata vor fi gata! Deasemenea vom avea si un tort pregatit, va fi o surpriza frumoasa.

Nationala Belgiei aterizeaza marti la 14:45 insa s-a hotarat sa nu mergem la aeroport deoarece pentru multi este mai dificil cu plecatul de la munci.

Il vom astepta la hotel, dupa antrenamentul oficial! Asadar, ne intalnim la 19:30, in fata la Intercontinental."

 

facebook : Arsenal Romania Supporters Club

Arsenal1886Steaua194712.11.2012 17:01

Mergi Gio ?

gio_stgloria12.11.2012 17:50
Mergi Gio ?

Da.

gio_stgloria12.11.2012 18:48

Nu mai vine Vermaelen. Deci toata treaba s-a anulat.

Arsenal1886Steaua194713.11.2012 17:49

Am vazut :( .... shit. Pregatisera baietii de pe comunitate niste lucruri calumea.

Arsenal1886Steaua194723.11.2012 22:54

Contract nou cu Emirates... 185 milioane pana in 2018 parca sa apara "Fly Emirates" pe tricou... si numele stadionului pana in 2021 sa ramana Emirates Stadium.

gio_stgloria25.11.2012 19:42

Guardiola : Arsenal are the only club in the EPL whom i would like to manage. They suit my style of play because they are the Barcelona in England.

Arsenal1886Steaua194725.04.2013 13:44

Sa mai animam un pic topicul :D Ce jucatori credeti ca ar fi utili la Arsenal pentru sezonul viitor? Tinte realiste ... nu Messi sau stiu eu cine :D.

 

 

Eu mi-as dori in functie de ce se intampla la Real... sa incerc sa il iau pe Casillas. As mai incerca sa iau un atacant... Lewandowski imi place dar clar nu o sa ajung la Arsenal in momentul asta... se vehiculeaza Jovetic... nu ma incanta extraordinar jucatorul desi stiu ca are ceva calitati... poate as mai aduce un fundas central... avand in vedere inconstanta lui Koscielny si Merte.

Ronnie25.04.2013 16:31

Arsenal in opinia mea are nevoie de tot de la mijloc in jos. Fundas dreapta, stanga, central si portar. Nu stiu ce nume sa spun acum, dar cu siguranta sunt multi. Curtoais, Dominguez, orice fundas de la Dortmund.

Arsenal1886Steaua194725.04.2013 21:25

Mergand pe ipoteza ca nu pleaca nimeni de la echipa la vara (stiu, foarte greu de crezut ) eu cred ca s-ar descurca foarte bine daca ar aduce un portar foarte bun, un fundas central, un inchizator si un atacant care sa marcheze la foc automat. Nu e nevoie sa schimbe toata echipa. La mijloc sunt Cazorla,Wilshere,Arteta .

Arsenal1886Steaua194708.05.2013 11:36

Se pare ca Arsenal o sa semneze un contract cu Puma si va renunta la cel cu Nike.

 

Suma se invarte undeva la 170 milioane de euro pe 5 ani si ar fi cel mai mare contract de sponsorizare din PL.

gio_stgloria08.05.2013 13:28

Stim cu totii ca stiu sa atraga si sa produca bani , da pe cand si investitii puternice ?

drvladyk08.05.2013 13:39

Acuma zici... Abia am comandat o haina si niste adidasi sapt trecuta....:((

Arsenal1886Steaua194708.05.2013 15:18
Stim cu totii ca stiu sa atraga si sa produca bani , da pe cand si investitii puternice ?

 

 

In articol mai scria ca din suma asta sunt dispusi sa si investeasca :)) ..acum sa vedem cat...

«1678910»