FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poker

«12»
Ronnie01.06.2011 09:15

Diseara la 10 jumate ii dam drumul cu cati ne-om strange. Sa aveti joculetul instalat si contul facut ca sa nu stam atunci.

MikStelista01.06.2011 19:24

o mica problema....

Untitled.jpg

1on01.06.2011 19:35

& eu. Da' maine nu ma joc ca am poimaine examen.

navodarean01.06.2011 20:57

Locu 4 primu' meci, Locu 1 la al 2-lea.

Ronnie26.09.2011 16:46

Poker, fetele? Ne strangem 6-7 si bagam o masa mai mare online intr-un weekend/seara.

«12»