FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poker

«12»
Ronnie23.05.2011 16:57

Ok, hai sa vedem cati ne strangem in campionat si apoi vom stabili si regulile. Ce este sigur ca e vom juca pe jocul care trebuie downloadat de aici.

 

Spor la inscrieri:D

 

CONCURENTI

 

1. Ronnie

2. The Foxes

3. navodarean

4. Dragoshel

5. bogdinho

 

Cand va inscrieti este de preferat sa lasati si o parere despre sistemul cum doriti sa jucam!

navodarean23.05.2011 17:43

i'm in. sper sa ma tin. daca se pot programa seara dupa 10 sau in jurul orei 10, e numa' bine.

Ronnie29.05.2011 08:42

Slabut, slabut!

Dragoshel29.05.2011 11:56

in

bogdinho'29.05.2011 12:30

Ma primiti si pe mine ? :)

Ronnie31.05.2011 06:02

Ok. Cand vreti sa incepem si cum sa jucam? Sau mai asteptam si alti bajeti? :)

bogdinho'31.05.2011 08:37

Ma , sa imi explicati si mie cum facem sa jucam ??? Eu am Windows 7 , imi trebuie Poker 8.0.3 windows installer ?

Dragoshel31.05.2011 11:44

da

navodarean31.05.2011 11:48

daca ne strangem 8 .. ii dam drumu la o masa de test intr-o seara.

ebonyc31.05.2011 13:27

Heads up fiecare cu fiecare sau ceva gen masa saptamanala si punctaj pentru locul obtinut in fiecare etapa?

Ronnie31.05.2011 13:39

Mai frumos toti la o masa. E plictiseala fiecare cu fiecare. In ce seara puteti juca?

ebonyc31.05.2011 13:55
Mai frumos toti la o masa. E plictiseala fiecare cu fiecare. In ce seara puteti juca?

 

E bine toti la o masa. Nici mie nu-mi place heads-up. De luni pana joi mi s-ar parea OK ca vineri, sambata si duminica seara nu-s pe acasa. Nu stiu restul cum vor.

bogdinho'31.05.2011 14:43

Eu zic sa jucam in sistem Holdem.

MikStelista31.05.2011 14:57

Joc si eu...daca primiti fete :D

leoSUD31.05.2011 15:10

daca e Holdem intru si eu :D

Ronnie31.05.2011 15:30

Da, holdem. Cand aveti timp?

bogdinho'31.05.2011 15:36

Oricand vreti voi ma , ma anuntati si pe mine.

Ronnie31.05.2011 15:46

Diseara? Pe la 10-11 ii dam de-o masa?

bogdinho'31.05.2011 16:24

La 22 00 e bine.

john_8631.05.2011 17:55

ma bag si eu daca mai este loc

 

navodarean31.05.2011 18:29

Da boss. am ajuns acasa, e numa' bine.

 

Cand puteti, anuntati si jucam.

 

pana atunci raman geana pe topic.

Dragoshel31.05.2011 18:50

ba si io. mika NU

Ronnie31.05.2011 18:51

Maine seara la 10 jumate poate toata lumea? Sa fim toti.

MikStelista31.05.2011 19:03
ba si io. mika NU

 

De ce, bre? Ti-e frica de o bataie crunta? :notangel:

 

Maine seara e bine.

poker.JPG

navodarean31.05.2011 19:09

E bine oricand ... Atata timp cat e la 10 sau dupa.

«12»