Nu sunt din Bucuresti, deci nu pot sa merg la baschet, dar cam de asta toamna, de cand a jucat in eurochallenge(neinvinsi acasa!!!), ma uit la meciurile lor si de fiecare data imi place ce vad: determinare, spirit, iubire pt culori, respect. Au difuzat cam majoritatea meciurilor pe tvr3. Au castigat si in cupa si in campionat in fata ploiestenilor, si meritau sa castige si in play-off, da' arbitrii si-au facut "meseria", bine si cu greseli ale lui Tomeljak(corectati-ma daca am gresit numele). Aia e Steaua! Echipa asta, ca si la rugby, polo, hochei, chiar si handbal(sper sa nu se desfinteze) inseamna CSA!
FC Steaua e doar o umbra, si daca pleaca de pe Ghencea se sterge si mai mult. Steaua fara Ghencea, fara suporteri, fara spiritul ei nu mai e Steaua. Sezonul asta m-am uitat la toate meciurile, da' la urmatorul nu o mai fac. Totul e hilar spre penibil acolo. Pt ce sa pierd ore din viata? Oricum ce se intampla e in zadar, cat ciobanul e patron la oi