FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - FCM Tg. Mures 1-0 (1-0)

«12»
Daniel-Ionut11.05.2011 20:48

steauafc_mic.gifVS fcm_targumures_small.gif

 

Campionat, 16 Mai 2011, ora 20:00, etapa 33

FC Steaua - Tg Mures

Stadionul "Ghencea"

 

Bilete:

Peluze: 10 lei

Tribuna II: 15 lei

Tribuna I: 20 lei

Tribuna 0: 40 lei

Fotolii: 75 lei

 

Programul caselor de bilete este urmatorul:

Vineri: 12:00 - 18:00

Sambata: 10:00 - 16:00

Luni: 10:00 - 20:00

MihaibZ12.05.2011 10:57

Cam greu meciul acesta , sper la o victorie pentru Steaua macar cu 1-0 :)

Bombonel9412.05.2011 11:24

nici nu ma mai intereseazaa ce se intampla in campionat.....gandul ma duce doar la finala cupeii...doamneee daca am castiga cupa in fata lu' Dinamo cred ca, ar fi cea mai mare bucurie in ultimi ani....

makaveli2steaua12.05.2011 19:01

Cum ramane pana la urma cu acest meci ?

Mergem pe stadion ? ca la cel cu Crapid scandarile anti branzarul-sef au fost mai puternice . Continuam sa mergem sa`i zice`m una doua de mamicuta lui .

Nu mergem pe stadion . Sa ramana branzarul-sef cu cei 1000 de spargatori de seminte iar noi sa nu`i mai bagam bani in buzunar.

 

Mergem sau nu ?

poatepoate13.05.2011 10:58

hmm.. primul meci cu Steaua pe antena1 sezonul asta?.. s-a impacat imparatul cu felix?

Tupac Amaru13.05.2011 11:30
nici nu ma mai intereseazaa ce se intampla in campionat.....gandul ma duce doar la finala cupeii...doamneee daca am castiga cupa in fata lu' Dinamo cred ca, ar fi cea mai mare bucurie in ultimi ani....

urc-am si no-i pe rols cu ne-a Gigi?

Stryker13.05.2011 11:35

unul din cele doua meciuri inutile pe care le mai are Steaua de disputat in acest asa zis campionat ...

 

probabil ca cei mai multi dintre noi, vom avea ceva mai bun de facut Luni seara decat se vizionam acest "spectacol" fotbalistic

mountytoma13.05.2011 13:13

decat 20 de lei in buzunarul maimutei, mai bine pariez banii aia pe victoria targu muresului...

 

cu fotbalul total ... catastrofal practicat, Steaua poate pierde usor acest meci. sabau a facut echipa acolo la bozgori

Kellerman13.05.2011 17:35
sabau a facut echipa acolo la bozgori

 

 

watch your tongue.

 

 

chiar daca locuiesc in bozgorland, echipa asta n-are legatura cu bozgoria. Da, nu are nici cea mai mica legatura cu ASA Armata dar nici bozgori nu sunt.

stelbz14.05.2011 05:59
Castigarea Cupei este varianta ideala, dar cum si cu ce atacanti ???
Cand am vazut aseara cum inscrie Eric golurile Gazului ma gandeam la felul cum suteaza la poarta Tanase al nostru, dar si viitorul atacant M. Costea(ambii luati cu multe milioane). In timp ce Eric trimite torpile la vinclu(13 goluri marcate), Tanase paseaza mai mereu mingea in bratele portarului(cate goluri a inscris ???)...In timp ce Eric si Parvulescu dau centrari de mare calitate, ai nostri( Nicolita, Bilasco etc) irosesc orice minge din faza de atac. Cu cine si cum sa mai salvam ce se poate salva ???
ryanboss8914.05.2011 09:58
Castigarea Cupei este varianta ideala, dar cum si cu ce atacanti ???

Cand am vazut aseara cum inscrie Eric golurile Gazului ma gandeam la felul cum suteaza la poarta Tanase al nostru, dar si viitorul atacant M. Costea(ambii luati cu multe milioane). In timp ce Eric trimite torpile la vinclu(13 goluri marcate), Tanase paseaza mai mereu mingea in bratele portarului(cate goluri a inscris ???)...In timp ce Eric si Parvulescu dau centrari de mare calitate, ai nostri( Nicolita, Bilasco etc) irosesc orice minge din faza de atac. Cu cine si cum sa mai salvam ce se poate salva ???

 

Mda ai mare dreptate nu avem cu cine, cum a spus si Emerich Ienei (pe multi ii deranjeaza mingea, e dusmanu lor) sper doar ca le-a mai ramas putina onoare in ei si sa castige macar cupa ar fii o umilinta mult prea mare pt noi toti ca Dinamo sa ridice cupa in fata noastra si sa ne bata a 3-a oara intr-un an

bogdinho'14.05.2011 13:50

Meci greu , urmeaza a 3a remiza cu Oli.

yokozuna15.05.2011 08:21

Eu o singura dorinta mai am de la campionatu' asta.

Sa faca Bistrita o rocada cu Craiova si de la vara sa nu-i mai vad in prima Liga pe puricosii astia mici.

in rest vpm.

Stelistu02915.05.2011 19:37

s-au vandut macar 1000 de bilete?:))

MihaibZ15.05.2011 20:11

mai taie un 0

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE15.05.2011 20:30

Mai mult ca sigur meciul se va cu portile inchise, manie de dimineata se trezeste LPF-ul sau FRF-ul ca trebuie sa jucam fara public.

bogdinho'16.05.2011 11:58

Macar sa terminam in primele 6 , ca la pomana. Sezonul trecut a fost cum a fost , dar asta este execrabil.

 

Daca nu luam Cupa o sa intram intr-un anonimat total.

Dextter16.05.2011 12:37

merge cineva la meciu din cupa la Brasov cu Dinamo :-" , eu asi merge dar tare mi-e frica sa nu maiv ad inca o invrangere ...

blindica16.05.2011 12:40

Sa intram in anonimat,sa se mute pe National Arena si gata,pac-pac.

6 meciuri consecutive fara infrangere are Targu-Mures,atat am tinut eu cont. Nu e exclus sa aiba mai multe.

iNsTiGaToR16.05.2011 17:15

1-0, Dica

steauafan4716.05.2011 17:17

S-a auzit un "Becali pleaca..." sfios. Macar nu s-a uitat in totalitate tot ce s-a intamplat inainte de returul cu brasovenii. Dicaa goool. :))

red&blue_boy16.05.2011 17:37
Daca nu luam Cupa o sa intram intr-un anonimat total.

Suntem deja...

Dextter16.05.2011 18:27

pac-pac rosu...

 

Dinamo mu*e Dinamo :))

red&blue_boy16.05.2011 18:44

Sus pe Maybach !

MihaibZ16.05.2011 18:50

Cand a inceput returul a spus ca Dica o sa ramana pana in iarna dar acum a marcat si a adus 3 pct echipei sigur o sa il tina si pe Maicon nu il mai tine ca nu a mai jucat :))

«12»