FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Gloria Bistrita 3-1 (2-1)

«12»
red&blue_boy01.05.2011 19:29

Ce imagini cu iesirea lui Becali la stadion,iar il astepta gloata cu sus pe Rolls si tiki taka Barcelona....Vai de noi...

Cica Tanase si Radut sunt mari fotbalisti,viitorul echipei.Pai acum vreo saptamana zicea ca Radut e slab,ca si-a luat teapa de la Piturca cu el.

Fane01.05.2011 19:36

cam multi pe stadion !

 

ebonyc01.05.2011 19:40

Sus pe cruce cu Jiji.

blindica01.05.2011 19:55
Eu zic ca o sa ne dam seama de faptul ca Gloria a blatuit ambele meciuri cu Dinamo.

Dupa ce ti-ai dat seama ? A blatuit si acum ? Ca sa stiu sigur daca vrea sa retrogradeze.Asta le e valoarea,mai. Mai exact,sunt sub descultii,expiratii,imprumutatii,lenesii ( nu toti ) ,care populeaza lotul stelist. Repet,multi sunt sub orice critica de la stelisti,dar valoarea Bistritei la momentul actual este de ''segunda'',doar ca nu retrogradeaza 5-6,astfel incat Sportul,care ar merita sa ramana,va cadea.

 

Ma bucur doar pentru Dica,ii mai da peste nas ciobanului.

 

Da,da,da !! Cioban spurcat !

Chiar si asa,daca nu aveau mare noroc cu incursiunile lui Tanase,jucator care s-a simtit bine abia acum,impotriva acestor figuranti de la Bistrita,lumea tre` sa stie ca rezultatul este ''apa de ploaie'',dar nu in picaturi,ci de ''cod rosu''.

Pe jucatorii care au terminat meciul in teren sigur nu-i vom mai vedea vreodata in formula respectiva,chiar si asa,Cartu tot ''capra'' a stat cu Nicolita si Onofras.

bogdinho'01.05.2011 20:28

Dica = Villa , Onofras=Pedro , Tanase=Iniesta ! Tiki-taka Barcelonaaa...

 

Deja a luat-o razna Ciobanul ! Ma mir ca au inteles si cei de la Nord in sfarsit ca e mai bine sa stea la o bere decat sa vina si sa strige pentru niste " petarde " :)

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE01.05.2011 20:37

Ne bate rapid.

SergioAguero02.05.2011 02:57
Ne bate rapid.

Ce dragut ai fost.Pai daca aia isi fac jocul obisnuit ne umilesc!

«12»