Eu zic ca o sa ne dam seama de faptul ca Gloria a blatuit ambele meciuri cu Dinamo.
Dupa ce ti-ai dat seama ? A blatuit si acum ? Ca sa stiu sigur daca vrea sa retrogradeze.Asta le e valoarea,mai. Mai exact,sunt sub descultii,expiratii,imprumutatii,lenesii ( nu toti ) ,care populeaza lotul stelist. Repet,multi sunt sub orice critica de la stelisti,dar valoarea Bistritei la momentul actual este de ''segunda'',doar ca nu retrogradeaza 5-6,astfel incat Sportul,care ar merita sa ramana,va cadea.
Ma bucur doar pentru Dica,ii mai da peste nas ciobanului.
Da,da,da !! Cioban spurcat !
Chiar si asa,daca nu aveau mare noroc cu incursiunile lui Tanase,jucator care s-a simtit bine abia acum,impotriva acestor figuranti de la Bistrita,lumea tre` sa stie ca rezultatul este ''apa de ploaie'',dar nu in picaturi,ci de ''cod rosu''.
Pe jucatorii care au terminat meciul in teren sigur nu-i vom mai vedea vreodata in formula respectiva,chiar si asa,Cartu tot ''capra'' a stat cu Nicolita si Onofras.