FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Gloria Bistrita 3-1 (2-1)

«12»
Daniel-Ionut28.04.2011 20:04

steauafc_mic.gifVS bistrita_mic.gif

 

FC Steaua Bucuresti - CF Gloria Bistrita

Liga 1, etapa 30, duminica 1 mai, ora 20:30, stadionul "Ghencea"

 

Meciul va fi transmis de Digi Sport.

 

Echipe probabile:

Steaua: Tatarusanu - Martinovic, Iliev, Geraldo, Latovlevic - Nicolita, Gardos, Radut, Tanase - Bilasco, Maicon

Bistrita: Albut - Velcovici, Tudose, Szukala, Achim - Iordache, Anton, Bejanaru, Marginean, Keita - Cavalli

 

Cel mai bun marcator din lot:

Steaua: Surdu - 4 goluri

Bistrita: Cavalli/Bejanaru - 3 goluri

 

Ultimul rezultat din Liga 1:

Pandurii Tg. Jiu - Steaua 1-1

Dinamo - Bistrita 3-0

 

Bilete:

Peluze - 10 lei

Tribuna II - 15 lei

Tribuna I - 20 lei

Tribuna 0 - 40 lei

Fotolii - 75 lei

Parcare - 50 lei

 

Clasament:

5. Steaua - 29m, 13v, 8e, 8i, 37-24g - 47p

14. Bistrita - 29m, 8v, 8e, 13i, 30-41g - 32p

 

HAI Steaua ! :oleole:

Liviu: VPM28.04.2011 20:49

Hai pls' bre nea Gigi vrem pe national arena fular-campionii

 

 

Daniel-Ionut01.05.2011 09:26

Partida Steaua - Gloria Bistrita va fi condusa de o brigadă de arbitri condusa la centru de Gheorghe Mihai Prodan (Cluj-Napoca).

 

La cele doua tuse se vor afla Iulius-Radu Timar (Marghita) si Szabo Gero (Cluj-Napoca).

Rezerva de arbitru este George Radulescu (Bucuresti).

Observatorii acestei partide sunt: Marodin Nicolae (Bucuresti) si Nedelescu Gheorghe (Craiova).

Blackzie01.05.2011 09:35

Daca nici pe astia nu-i batem o sa ajung ca Vadim.

AuRaSh198801.05.2011 10:37
Daca nici pe astia nu-i batem o sa ajung ca Vadim.

 

Si crezi k ar fii dificil sa "reusim si performanta"asta?Nu ma mai mira nimic la Steaua in ziua d azi!!Bft Vadim 2 :)

fular-campionii fular-campionii fular-campionii:steag_sah_mic:

 

bogdinho'01.05.2011 10:40

Eu zic ca o sa ne dam seama de faptul ca Gloria a blatuit ambele meciuri cu Dinamo.

Stryker01.05.2011 11:11

Steaua nu a mai marcat acasa in ultimile 2 meciuri, dar la astia cred ca la da doua macar si obtine o victorie "importanta" in "batalia" pentru locul 5.

Viorel0701.05.2011 11:34

Ii batem si noi pe Bistrita!

Forta Steaua !!!

 

Vreau sa vad 2 goluri ale lui Tanase :)

Revoltt01.05.2011 16:17

Oare batem si noi in seara asta ?

 

Daca jucam la fel ca cu Pandurii , cred ca nu avem sanse.

 

Gol Banel!

Liviu: VPM01.05.2011 16:45

Joaca Onofras, scorul porneste de la 2-0!

Steaua1947^01.05.2011 16:57

O sa inceapa mustata si ai lui cu am avut si vom aveeaaa mereuuu ......Clar..

 

 

 

P.S cu o victorie azi nea migi se va urca iar sus pe masina ;)

Lari01.05.2011 17:22

Echipele:

Stteaua.jpg

Glloria.jpg

zloty01.05.2011 17:30

Asa trebuie sa arate stadionul la fiecare meci.

pantera_albastra01.05.2011 17:34

Iarasi a scos infectia 300.000 euro din bilete =)) =)) Mori infectie!!!

Maye01.05.2011 17:37

Hay Ban€le ! Hay Tana$e !

Liviu: VPM01.05.2011 17:48

Jucam tiki-taka sau ceva asemanatator taka-tiki cred.

optarul01.05.2011 17:48

ce seara,

 

ce searaaaaaaaaaaaaaaa

 

ce seara intr-o peluza magicaaaaaaaaaaaaaaaa!

Gaby1101.05.2011 17:49

ce fotbalist e tanase asta...cand joaca cu impiedicatii astia. il lasa sa dribleze in careu, bun asa. bajenaru a umilit jumate de "echipa". tanase oricum se simte bine pentru ca se joaca exact ca in curtea scolii, meciul asta nu are nicio treaba cu fotbalul profesionist

Liviu: VPM01.05.2011 18:02

O prima repriza buna zic eu, suporterii au pus presiune pe ei.

 

Buna atitudinea celor de la Nord, probabil erau 300 acolo dar dupa cele intamplate totul decurce cum trebuie...

Gaby1101.05.2011 18:06

cum ar zice un cioban (inca) in viata, bulevard pe dreapta la Bistrita astia. ori sunt mai praf decat noi( de parca s-ar putea), ori sunt blaturi si meciurile cu dinamu si meciul asta

bogdinho'01.05.2011 18:21
Asa trebuie sa arate stadionul la fiecare meci.

 

De unde ? Cu magraonii o sa fie full ! Nu e mereu duminica si joci cu Bistrita , din pacate :(

zloty01.05.2011 18:30

Deja numai pot sa urmaresc acest meci , imi aduce aminte de cel cu u.Urziceni.

red&blue_boy01.05.2011 18:34

Ma bucur doar pentru Dica,ii mai da peste nas ciobanului.

navodarean01.05.2011 19:25

cati au fost pe stadion? c-am fost plecat. dezamagit de rezultat... un 1-0 pt Bistrita era echitabil.

Liviu: VPM01.05.2011 19:26

maxim 100 suporteri maxim, show Jiji la sport ro =)) SUS SUS SUS

«12»