NU sunt de acord cu ceea ce i s-a intamplat lui Vivi. Personal cred ca a fost un jucator important pentru Steaua si cat a jucat sub aceste culori a facut-o bine. A gresit si recunosc asta dar oare Radoi nu a gresit vreodata?! Se mai spune ca este batran dar oare Dorinel este mai tanar?! Ii respect deopotriva atat pe Radoi cat si pe Dorinel dar vreau sa spun ca a gresi este omeneste. Oricine poate gresi insa important este sa ni se acorde o a doua sansa. Oare Baciu este mai bun decat Rachita???????? Felul in care s-au descotorosit de el este ceea ce m-a deranjat si nu neaparat faptul ca s-a renuntat la fundas care mai putea juca poate doar inca un an. Atata tot!!!!!
