FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sunteti de acord cu ce i s-a intamplat lui Rachita?

«12»
andronescu29.10.2004 12:35

NU sunt de acord cu ceea ce i s-a intamplat lui Vivi. Personal cred ca a fost un jucator important pentru Steaua si cat a jucat sub aceste culori a facut-o bine. A gresit si recunosc asta dar oare Radoi nu a gresit vreodata?! Se mai spune ca este batran dar oare Dorinel este mai tanar?! Ii respect deopotriva atat pe Radoi cat si pe Dorinel dar vreau sa spun ca a gresi este omeneste. Oricine poate gresi insa important este sa ni se acorde o a doua sansa. Oare Baciu este mai bun decat Rachita???????? Felul in care s-au descotorosit de el este ceea ce m-a deranjat si nu neaparat faptul ca s-a renuntat la fundas care mai putea juca poate doar inca un an. Atata tot!!!!!

reddog29.10.2004 18:59

Am vazut abia acum acest topic...

Nu mi se pare deloc cinstit sa dai afara un jucator emblema pentru clubul vostru. Cred ca aveti ceva probleme cu nea Gigi sau are el ceva tertipuri de-ale lui!

Bogdan1one17.11.2004 14:02

Da !!! sunt de acord cu ce i sa intamplat lui Rachita pentru ca,dupa parerea mea,nu mai avea loc in lotul Stelei langa jucatori mai tineri si mai experimentati precum:Radoi,Gionea,Nesu,Petre Marin,Paraschiv,etc.Ce nu cred ca este normal?cred ca Ciobanul ar fi putut sa-i ofere un loc in staful echipei cum a incercat sa-l aduca si pe Belodedici sau sa-l angajeze in functia de "scout"cum la adus si pe Dumitru Dumitriu.[/b]

elvis19.11.2004 13:28

:x Asta-i Gigi! :x

weeezer_2005.01.2005 08:27

Io observ ca voi mai mult il atacati pe Gigi. Cum bine ati spus, nu e corect ca Rachita sa fie tratat asa dupa o greseala, sau ma rog, dupa un meci. Dar de Gigi de ce vb asa, intr-adevar, a gresit cu Rachita, dar uitati-va ca pana la urma EL a facut cea mai tare echipa din tara, el a luat cel mai bun antrenor si el da banii sa ne aduca jucatori (ca Banel, Mansour etc). Deci mai usor cu criticile la adresa lui, da?

Mirel_Radoi01.05.2006 19:31

Scuze ca postez in acest topic in care nu s-a mai postat de 1000 de ani dar am si eu o intrebare.

Cine e "admin" acela?

alex ripper01.05.2006 19:33
Scuze ca postez in acest topic in care nu s-a mai postat de 1000 de ani dar am si eu o intrebare.

Cine e "admin" acela?

 

scrie clar: site admin.

radooku_steaua01.05.2006 19:34

ce zici de urmatorul raspuns... ADMINUL...doh !!

Mirel_Radoi01.05.2006 19:36

serios.sa fie un admin.sa il intreb ce George poate il stie.dar daca e admin atunci dece nu face nimic?

alex ripper01.05.2006 19:37

sa faca in ce sens?

Mirel_Radoi01.05.2006 19:38

cum in ce sens??/

adica nu posteaza nu face nimic pentru acest site

alex ripper01.05.2006 19:39

ba face...dar discutia asta nu isi are locul pe un forum public.

Mirel_Radoi01.05.2006 19:40

intrebare e:

Ce face?

radooku_steaua01.05.2006 19:41

bey pustiule... tu ce vrei sa faca adminu? sa dea cu alifie pe marginile la site? sa raspunda la intrebarile astea fara sens? Crezi ca daca are 5 postari nu face nimic pentru site? ofofoff mentalitatea ultras ce face din oameni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mirel_Radoi01.05.2006 19:44

te bagi si tu ca musca-n lapte.Uite ca ma intereseaza ca face el.Se per ca trebuie sa vb cu George

alex ripper01.05.2006 19:44

cauta-ma pe mess si o sa iti explic ce si cum.

«12»