Oricum tot ne vom califica pana la urma,facem 1-1 la ei si gata![]()
Daca jucam cum am jucat azi...la pastele cailor ne calificam!
Oricum tot ne vom califica pana la urma,facem 1-1 la ei si gata![]()
Daca jucam cum am jucat azi...la pastele cailor ne calificam!
Am eu o "slabiciune" de mai demult in lotul Stelei...L-am urmarit o perioada si mi-am format o parere - zic eu definitiva.
Si d-aia va intreb, poate o fi cineva sa ma convinga ca gresesc...nu-i asa ca daca ii pui un nas d-ala rosu si rotund de cauciuc - gen patlagea -, ii umfli nitel pletele blonde, il imbraci in niste pantaloni largi in dungi, si ii pui niste botine 46, pictorasul nostru de icoane cel viteaz ar putea face furori printre copilasi?
Ar putea fi faimos in numarul de circ: "Ce au in comun clovnul Bicfalvi si mingea de fotbal?"
bicfalvi e praf :-j poate la Brasov reinventeaza cartu autobaza si ne salveaza tatarusanu la penalty ![]()
atmosfera incendiara suntem 100 % pregatiti pentru meciul cu Dinamo ! NOT!
Hai ca de la 0-3 la 0-0 este un progres ... glumesc, o mare pierdere de timp pentru cei care am vizionat acest meci, echipa nu a avut nici o idee ofensiva, e drept si oaspetii au jucat "autobaza" dar cu toate astea, macar un 1-0 amarat tot trebuia sa le administreze daca aveau valoare reala.
in continuare...joaca Steaua zici ca-i Barcelona!