FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - FC Brasov 0-0 (0-0)

«123»
Ionutzalexx21.04.2011 20:57
Oricum tot ne vom califica pana la urma,facem 1-1 la ei si gata :steag_cruce_invers:

Daca jucam cum am jucat azi...la pastele cailor ne calificam!

zamainmenu21.04.2011 21:14

Am eu o "slabiciune" de mai demult in lotul Stelei...L-am urmarit o perioada si mi-am format o parere - zic eu definitiva.

Si d-aia va intreb, poate o fi cineva sa ma convinga ca gresesc...nu-i asa ca daca ii pui un nas d-ala rosu si rotund de cauciuc - gen patlagea -, ii umfli nitel pletele blonde, il imbraci in niste pantaloni largi in dungi, si ii pui niste botine 46, pictorasul nostru de icoane cel viteaz ar putea face furori printre copilasi?

Ar putea fi faimos in numarul de circ: "Ce au in comun clovnul Bicfalvi si mingea de fotbal?"

Dextter21.04.2011 21:26

bicfalvi e praf :-j poate la Brasov reinventeaza cartu autobaza si ne salveaza tatarusanu la penalty :))

Edededi21.04.2011 21:43

atmosfera incendiara suntem 100 % pregatiti pentru meciul cu Dinamo ! NOT!

Stryker22.04.2011 12:18

Hai ca de la 0-3 la 0-0 este un progres ... glumesc, o mare pierdere de timp pentru cei care am vizionat acest meci, echipa nu a avut nici o idee ofensiva, e drept si oaspetii au jucat "autobaza" dar cu toate astea, macar un 1-0 amarat tot trebuia sa le administreze daca aveau valoare reala.

 

Andrei*22.04.2011 12:41

 

in continuare...joaca Steaua zici ca-i Barcelona!

«123»