FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - FC Brasov 0-0 (0-0)

«123»
MihaibZ20.04.2011 23:41

2-0 sau mai mult?

 

Ori esti ruda cu Becali ?:))

razvan2820.04.2011 23:41

Brasov ne-a batut cu 3-0 , sincer mai mult mi-e frica de ei decat de javre...

Daniel-Ionut21.04.2011 03:09

ECHIPE PROBABILE LA MECIUL CU BRAȘOV

Steaua: Tatarusanu - Bonfim, Martinovici, Geraldo, Latovlevici - Nicoliță, Bicfalvi, Brandan, Cr. Tanase - Surdu - Maicon.

Brasov: Kajcsa - Voicu, Rusu, Oros, Cr. Ionescu - Williams, Ilyes Toloza, M. Cristescu, Chipciu - Hadnagy.

bogdinho'21.04.2011 06:03

Sper sa nu luam gol :)

nikef@nSteaua21.04.2011 09:03

Eu cred ca jucatorii vor dorii sa isi ia revansa in fata Brasovului si cred ca o sa mature cu ei pe gazon.

Pronostic 4-0 pentru noi,dintre care 2 Maicon si sper sa dea si Dica:X

bogdinho'21.04.2011 10:05
Eu cred ca jucatorii vor dorii sa isi ia revansa in fata Brasovului si cred ca o sa mature cu ei pe gazon.

Pronostic 4-0 pentru noi,dintre care 2 Maicon si sper sa dea si Dica:X

 

:)) Vorbesti de Steaua de acum 5-6 ani , nu ?

 

 

P.S. :

 

S-au vandut ceva bilete , stie cineva ? :) Am auzit ca se vorbea de vreo 15 000 , dar nu cred :P

gabitzubrasov21.04.2011 12:57

parerea mea personala dar care as vrea totusi sa fie infirmata desi ma indoiesc :

LPF isi doreste o finala Steaua-dinam0 asa deci cartile sunt facute indiferent de joc,valoare...as vrea sa ma contrazica Brasovul dar nu cred ca va face acest lucru :wanker:

Arsenal1886Steaua194721.04.2011 13:01

Daca batem la un gol sa zicem mersi.... as vrea 1-0 decat 2-1 ,3-2 etc pentru noi....

red&blue_boy21.04.2011 13:07

Daca joaca Nicolita batem.

n_am_kef21.04.2011 14:48
Daca joaca Nicolita batem.

Cel mai tare banc pe ziua de azi...

 

:clap:

horai adrian21.04.2011 17:01

Steaua -Brasov 3-1 acasa si la Brasov 1-1

 

LUPTA Steaua PANA LA MOARTE MAICON EROUL Stelei SI ASTAZI CU UN SUPER GOOOOOOL

Edutzzu21.04.2011 17:34

eu as zice ca avem ceva sanse

daca joaca brandan titular da o centrare la maicon si da gol pt nea Jiji

eu am multa incredere in brandan

mie mi se pare un jucator foarte bun

zloty21.04.2011 17:47

Cum ii place lui Mihai Stoica sa spuna "mijlocas BOX TO Box" - nu era constient ca Meme a inventat expresia :chair:

Liviu: VPM21.04.2011 17:52

Ros-albastrii ale :spam:

Sud194721.04.2011 18:05

Eu zic sa ne dea cupa din seara aceasta ca prea jucam bine. Oleee...

pytycrys21.04.2011 18:39
eu as zice ca avem ceva sanse

daca joaca brandan titular da o centrare la maicon si da gol pt nea Jiji

eu am multa incredere in brandan

mie mi se pare un jucator foarte bun

 

De unde dracu apareti ma leprelor? :|

 

David21.04.2011 19:17

Ce meci penibil!!!

zloty21.04.2011 19:25
Ce meci penibil!!!

Si meciul si comentatorii si jucatorii tot...........

Dextter21.04.2011 19:37

au construit si ei o faza mai clara in seara asta si si-a batut joc de ea Nicolita centrand in gradina eufrosiei,melcu de bilasco nu a fost in stare de un sut mai calumea pe final de meci,bicfalvi se impiedica in minge,bonfim arunca toate mingiile la bataie si prostii de comentatori mai zis: ,, Buna centrare" :-j penibil meci,daca jucam asa si la Brasov nu stiu ce sa zic :|

nikef@nSteaua21.04.2011 19:44

Sunt uimit!

Iei bataie cu 3-0 in campionat de la ei si acum cand poti sa iti iei revansa joci execrabil si in scarba.

Nu am vazut nici o ocazie clara absolut nimic....

Imi place de Maicon stie sa se miste in teren pacat ca nu primeste pase si centrari.

Tanse paralel cu jocul...lasate ba!

Dextter21.04.2011 20:02
Sunt uimit!

Iei bataie cu 3-0 in campionat de la ei si acum cand poti sa iti iei revansa joci execrabil si in scarba.

Nu am vazut nici o ocazie clara absolut nimic....

Imi place de Maicon stie sa se miste in teren pacat ca nu primeste pase si centrari.

Tanse paralel cu jocul...lasate ba!

 

singura ocazia clara dar nu construita a fost la sutul lu' marinescu care a fost la 30 cm de poarta

blindica21.04.2011 20:03

A primit destule pase Maicon. In afara de o faza,in care i-a pasat bine lui Bilasco si acesta nici n-a miscat,in rest n-a dat nici o minge buna mai departe,cam asta e realitatea. Poate alta data...

red&blue_boy21.04.2011 20:25

Penibil...

Ionutzalexx21.04.2011 20:33

Ce meci!Si ce "atmosfera" au creat "suporterii adevarati"!

Sigur luam bataie la Brasov!

Steaua_joaka_tiki_taka21.04.2011 20:55

Oricum tot ne vom califica pana la urma,facem 1-1 la ei si gata :steag_cruce_invers:

«123»