2-0 sau mai mult?
Ori esti ruda cu Becali ?![]()
2-0 sau mai mult?
Ori esti ruda cu Becali ?![]()
Brasov ne-a batut cu 3-0 , sincer mai mult mi-e frica de ei decat de javre...
ECHIPE PROBABILE LA MECIUL CU BRAȘOV
Steaua: Tatarusanu - Bonfim, Martinovici, Geraldo, Latovlevici - Nicoliță, Bicfalvi, Brandan, Cr. Tanase - Surdu - Maicon.
Brasov: Kajcsa - Voicu, Rusu, Oros, Cr. Ionescu - Williams, Ilyes Toloza, M. Cristescu, Chipciu - Hadnagy.
Sper sa nu luam gol ![]()
Eu cred ca jucatorii vor dorii sa isi ia revansa in fata Brasovului si cred ca o sa mature cu ei pe gazon.
Pronostic 4-0 pentru noi,dintre care 2 Maicon si sper sa dea si Dica:X
Eu cred ca jucatorii vor dorii sa isi ia revansa in fata Brasovului si cred ca o sa mature cu ei pe gazon.Pronostic 4-0 pentru noi,dintre care 2 Maicon si sper sa dea si Dica:X
Vorbesti de Steaua de acum 5-6 ani , nu ?
P.S. :
S-au vandut ceva bilete , stie cineva ?
Am auzit ca se vorbea de vreo 15 000 , dar nu cred ![]()
parerea mea personala dar care as vrea totusi sa fie infirmata desi ma indoiesc :
LPF isi doreste o finala Steaua-dinam0 asa deci cartile sunt facute indiferent de joc,valoare...as vrea sa ma contrazica Brasovul dar nu cred ca va face acest lucru ![]()
Daca batem la un gol sa zicem mersi.... as vrea 1-0 decat 2-1 ,3-2 etc pentru noi....
Daca joaca Nicolita batem.
Daca joaca Nicolita batem.
Cel mai tare banc pe ziua de azi...
![]()
Steaua -Brasov 3-1 acasa si la Brasov 1-1
LUPTA Steaua PANA LA MOARTE MAICON EROUL Stelei SI ASTAZI CU UN SUPER GOOOOOOL
eu as zice ca avem ceva sanse
daca joaca brandan titular da o centrare la maicon si da gol pt nea Jiji
eu am multa incredere in brandan
mie mi se pare un jucator foarte bun
Cum ii place lui Mihai Stoica sa spuna "mijlocas BOX TO Box" - nu era constient ca Meme a inventat expresia ![]()
Ros-albastrii ale ![]()
Eu zic sa ne dea cupa din seara aceasta ca prea jucam bine. Oleee...
eu as zice ca avem ceva sansedaca joaca brandan titular da o centrare la maicon si da gol pt nea Jiji
eu am multa incredere in brandan
mie mi se pare un jucator foarte bun
De unde dracu apareti ma leprelor? ![]()
Ce meci penibil!!!
Ce meci penibil!!!
Si meciul si comentatorii si jucatorii tot...........
au construit si ei o faza mai clara in seara asta si si-a batut joc de ea Nicolita centrand in gradina eufrosiei,melcu de bilasco nu a fost in stare de un sut mai calumea pe final de meci,bicfalvi se impiedica in minge,bonfim arunca toate mingiile la bataie si prostii de comentatori mai zis: ,, Buna centrare" :-j penibil meci,daca jucam asa si la Brasov nu stiu ce sa zic ![]()
Sunt uimit!
Iei bataie cu 3-0 in campionat de la ei si acum cand poti sa iti iei revansa joci execrabil si in scarba.
Nu am vazut nici o ocazie clara absolut nimic....
Imi place de Maicon stie sa se miste in teren pacat ca nu primeste pase si centrari.
Tanse paralel cu jocul...lasate ba!
Sunt uimit!Iei bataie cu 3-0 in campionat de la ei si acum cand poti sa iti iei revansa joci execrabil si in scarba.
Nu am vazut nici o ocazie clara absolut nimic....
Imi place de Maicon stie sa se miste in teren pacat ca nu primeste pase si centrari.
Tanse paralel cu jocul...lasate ba!
singura ocazia clara dar nu construita a fost la sutul lu' marinescu care a fost la 30 cm de poarta
A primit destule pase Maicon. In afara de o faza,in care i-a pasat bine lui Bilasco si acesta nici n-a miscat,in rest n-a dat nici o minge buna mai departe,cam asta e realitatea. Poate alta data...
Penibil...
Ce meci!Si ce "atmosfera" au creat "suporterii adevarati"!
Sigur luam bataie la Brasov!
Oricum tot ne vom califica pana la urma,facem 1-1 la ei si gata ![]()