Maicon deja e idolul meu dupa cum s-a rastit la banca sau la cine s-o fi rastit el. Si Martinovici care i-a aratat la sfarsitul meciului sa se duca la suporteri sa-i salute. Despre altceva nu avem de vorbit la meciul asta.
Bine ai punctat.
Maicon a salvat un meci ce putea fi o mare rusine,dar sa nu ne entuziasmam,ar fi pacat sa dezamageasca atunci cand vor avea mai multa nevoie : in Cupa sau pe 25,cu Dinamu. E clar ca Bilasco e iesit din forma,de fapt,iesit din viata sportiva. Flancul drept a fost atat de absent,incat incepusem sa cred ca n-are Banel adversar. Cum spuneam si-n alt topic, momeala victoriei cu Otelul in care Brandan era la mijloc s-a vazut azi cat de falimentara era.
Concluzii :'' ne da Dumnezeu si Steaua se bate la titlu si la cupa,si investesc 20 milioane daca luam campionatul,daca nu,investesc numai 6 milioane .'' ![]()
