FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sportul Studentesc - Steaua 1-2 (0-0)

«123»
S A R P E16.04.2011 15:31

jenant!

Ionutzalexx16.04.2011 15:45

Joc mai plictisitor ca asta nu am vazut de mult.Si in Liga a II-a se joaca mai frumos!

ebonyc16.04.2011 16:09

Da ciobanul iar 7-8 insi afara si baga bano sa creeze o echipa care sa domine tot?

Arsenal1886Steaua194716.04.2011 16:13

Jenant. Atat!

Ionutzalexx16.04.2011 16:16
Da ciobanul iar 7-8 insi afara si baga bano sa creeze o echipa care sa domine tot?

La anu luam titlu clar! :hooray:

cristy.steaua2116.04.2011 16:20

de paste suntem pe primu loc .. ha ha

apoi castigam campionatu,cupa,trecem de grupele Champions League... etc

 

PS. Care este ultimu loc care duce in europa?

 

ebonyc16.04.2011 16:23

Afara cu Maicon!!!

 

AFK16.04.2011 16:25

Extraordinar !!!

cristy.steaua2116.04.2011 16:25
Afara cu Maicon!!!

 

Ce vorbesti ma?

Dupa meciul asta o sa primeasca contract pe viata :yeahh:

far_right16.04.2011 16:26

E GOL MAH ! Bravo Maicone !

Liviu: VPM16.04.2011 16:26

Fatalitate, Maicon dubla. unde sunt golurile date de marele Bilasco ?

Ionutzalexx16.04.2011 16:27

Cu Bilasco si Surdu dadeam 10 goluri! :wanker:

cristy.steaua2116.04.2011 16:29
Fatalitate, Maicon dubla. unde sunt golurile date de marele Bilasco ?

 

La Urziceni :)

stockton16.04.2011 16:30

Deci e fotbalist pana la urma, nu? Oricum nu va ramane, banii trebuiau sa ramana aici deci i s-au dat lui Mititelu pe Costea...nu puneti botu la suma....ii da ceva si in rate, nici vorba cash 1.400.000.

Arsenal1886Steaua194716.04.2011 16:30

Ii gaseste Jiji ceva si lui Maicon ca sa nu-l cumpere la vara....

ebonyc16.04.2011 16:32

Maicon deja e idolul meu dupa cum s-a rastit la banca sau la cine s-o fi rastit el. Si Martinovici care i-a aratat la sfarsitul meciului sa se duca la suporteri sa-i salute. Despre altceva nu avem de vorbit la meciul asta.

Catalyn0716.04.2011 16:32

Maicon cu golurile astea doua, pur si simplu i-a dat la **** lu' Jiji

S A R P E16.04.2011 16:35

ce atacant are Steaua in gradina si nu vrea sa-l cumpere, il tine pe idiotul ala de bilasco care nu a atins mingia de 2 ori in 90 de minute.

pfffffffffffff

 

bravo MAICON :steagcruce:

Gaby1116.04.2011 16:39
Ii gaseste Jiji ceva si lui Maicon ca sa nu-l cumpere la vara....

nu e ortodox, nu e alb, are numarul 99, se da cu gel,sunt motive destule.

intr-adevar, golurile lui au fost o palma serioasa data ciobanului dar si celui care il asculta si il baga pe bilasco in primul 11. de nepretuit modul in care "s-a bucurat" dupa primul gol, ma bucuram mai tare daca facea semnul lui Arthuro de la meciul cu Lyon.

Judy16.04.2011 16:44

jenant jocul Stelei pana in minutul 80. vedetelor! :wanker::shit:

bravo Maicon!

Arsenal1886Steaua194716.04.2011 16:47

Nici dupa 80 nu a fost mai breaz.... mai ales la golul 2 am avut bulan mare ca s-a ferit fundasul Sportului de minge ca altfel nu mai pupam 3 puncte niciodata.

DanStan16.04.2011 16:51

Victoria i se datoreaza numai si numai lui Banel. Cand nu joaca e cel mai tare. Ca daca juca, ar fi batut - aiurea, ca de obicei - lovitura libera de la primu' gol ...

Liviu: VPM16.04.2011 16:53

"Il cumpar" a spus jaji dupa meci, 1-2 meciuri slabe si nu are ce cauta la Steaua.

Un semn de la bunul Dumnezeu pt jaji =)) e beat pe bune!! la sport ro.

Arsenal1886Steaua194716.04.2011 16:57

"După ce a dat Maicon primul gol chiar imi spuneam ca dacă mai dă unul, il iau si il tin toată viata la Steaua, chiar dacă nu joacă nimic."

 

E clar. A mai zis ciobandante si de Szekely ca are contract pe viata si acum nu stie ce sa-i mai puna in carca sa-l dea afara.....

sorin_daniel16.04.2011 17:00

mi-a placut cum s-a ferit ala de la Sportul la al doilea gol al Stelei :))

«123»