Surdu a fost cel putin 2 metri in spatele fundasilor, cum dracu' sa nu dai offside la faza aia? ![]()
Surdu a fost cel putin 2 metri in spatele fundasilor, cum dracu' sa nu dai offside la faza aia? ![]()
3-0! Dica inscrie din penalty.
4-0.. blat
Gerardo inscrie al doilea sau gol in acest meci si ridica scorul la 4-0. Steaua urca in clasament pe locul 4, la 3 puncte de Vaslui care e pe locul 3.
Inca 2 sa fie blatu ca la carte.
A dat gol Burdujaaaannnnn !!! Nici Torres n-a dat inca gol la Chelsea!
5-0 in minutul 82, dupa golul lui Burdujan!
87'
Se aud injuraturi in Ghencea si la adresa Rapidului!
86'
Martinovici urca in jumatatea adversa si trage pe langa poarta.
86'
Fanii Stelei injura Timisoara la scena deschisa!
Acum sa inceapa circul la TV,cu "ne-a" Jiji !Luam titlul,jucam superb,etc...
Steaua - Urziceni 5-0 - final
8' Nicolita 1 - 0
10' Alves 2 - 0
64' Dica 3 - 0 (penalty)
75' Alves 4 - 0
83' Burdujan 5 - 0
A fost offside la primele doua goluri
?
Geraldo chiar e fotbalist , pacat ca il vom pierde la vara ![]()
Se aude si un "du-te Dica"
Acum chiar ca-i zboara Becali si pe Dica si pe Geraldo.
Asta ziceam la inceputul meciului: Un blat pufos, pufos, pufos de tot... care se foloseste pentru tort. Ca doar casele alea din GreenCity ale lui Bucsaru nu se construiesc singure.
Asta zice antrenorul ialomitenilor dupa meci (!) : Marian Pana: "Obiectivul nostru e s-o batem pe Otelul in etapa urmatoare."
@ ebonyc : cica ciobanul ar fi zis ca Geraldo face parte din planurile echipei si pentru sezonul urmator...ramane de vazut,la cum se schimba asta dupa cum bate vantul...
Face parte daca accepta micsorarea salariului la 120.000 pe an ![]()
cica ciobanul ar fi zis ca Geraldo face parte din planurile echipei si pentru sezonul urmator.
De etapa viitoare nu mai face.