FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Unirea Urziceni 5-0 (2-0)

«12»
pcsbb05.04.2011 18:17

Surdu a fost cel putin 2 metri in spatele fundasilor, cum dracu' sa nu dai offside la faza aia? :tomato:

Virgil05.04.2011 18:50

3-0! Dica inscrie din penalty.

Judy05.04.2011 18:55

4-0.. blat

Virgil05.04.2011 18:57

Gerardo inscrie al doilea sau gol in acest meci si ridica scorul la 4-0. Steaua urca in clasament pe locul 4, la 3 puncte de Vaslui care e pe locul 3.

 

Kapetan0s05.04.2011 19:01

Inca 2 sa fie blatu ca la carte.

red&blue_boy05.04.2011 19:01

A dat gol Burdujaaaannnnn !!! Nici Torres n-a dat inca gol la Chelsea!

Virgil05.04.2011 19:06

5-0 in minutul 82, dupa golul lui Burdujan!

 

87'

 

Se aud injuraturi in Ghencea si la adresa Rapidului!

86'

Martinovici urca in jumatatea adversa si trage pe langa poarta.

86'

Fanii Stelei injura Timisoara la scena deschisa!

red&blue_boy05.04.2011 19:12

Acum sa inceapa circul la TV,cu "ne-a" Jiji !Luam titlul,jucam superb,etc...

Virgil05.04.2011 19:12

Steaua - Urziceni 5-0 - final

 

8' Nicolita 1 - 0

10' Alves 2 - 0

64' Dica 3 - 0 (penalty)

75' Alves 4 - 0

83' Burdujan 5 - 0

blindica05.04.2011 19:20

A fost offside la primele doua goluri :blush: ?

S A R P E05.04.2011 20:06
bogdinho'05.04.2011 20:13

Geraldo chiar e fotbalist , pacat ca il vom pierde la vara :(

dejoc06.04.2011 05:43

Se aude si un "du-te Dica"

ebonyc06.04.2011 07:00

Acum chiar ca-i zboara Becali si pe Dica si pe Geraldo.

SuperstaR1806.04.2011 07:12

Asta ziceam la inceputul meciului: Un blat pufos, pufos, pufos de tot... care se foloseste pentru tort. Ca doar casele alea din GreenCity ale lui Bucsaru nu se construiesc singure.

 

Asta zice antrenorul ialomitenilor dupa meci (!) : Marian Pana: "Obiectivul nostru e s-o batem pe Otelul in etapa urmatoare."

 

 

red&blue_boy06.04.2011 08:03

@ ebonyc : cica ciobanul ar fi zis ca Geraldo face parte din planurile echipei si pentru sezonul urmator...ramane de vazut,la cum se schimba asta dupa cum bate vantul...

Bogdan06.04.2011 08:20

Face parte daca accepta micsorarea salariului la 120.000 pe an :)

Maye06.04.2011 11:22
cica ciobanul ar fi zis ca Geraldo face parte din planurile echipei si pentru sezonul urmator.

De etapa viitoare nu mai face.

«12»