FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dezbateri

«123»
Daniel-Ionut07.07.2011 10:28

Joi, adica azi? :unsure:

Dragoshel07.07.2011 10:42

uite ma la el, nimic nu stie

Daniel-Ionut07.07.2011 10:51

Ite cine vorbeste

Virgil07.07.2011 14:28

Eu merg pe varianta lui Lari, ca de obicei.

 

Daniel-Ionut25.09.2011 10:52

Se incepuse o serie de dezbateri, ce ziceti de asta: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...t=0#entry606767

Cred ca ar strange ceva discutii.

 

Decideti, vizibil sau cos :D

Dragoshel25.09.2011 12:39

vezi ca te promovez pe prima pagina, daca nu merge cu topicu ai pus-o

Daniel-Ionut25.09.2011 12:44
daca nu merge cu topicu ai pus-o

 

Daca a mers la gesepe... inseamna ca la noi o sa rupa amintirile in doo :D

«123»