07.07.2011 10:28
Joi, adica azi? ![]()
Joi, adica azi? ![]()
uite ma la el, nimic nu stie
Ite cine vorbeste
Eu merg pe varianta lui Lari, ca de obicei.
Se incepuse o serie de dezbateri, ce ziceti de asta: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...t=0#entry606767
Cred ca ar strange ceva discutii.
Decideti, vizibil sau cos ![]()
vezi ca te promovez pe prima pagina, daca nu merge cu topicu ai pus-o
daca nu merge cu topicu ai pus-o
Daca a mers la gesepe... inseamna ca la noi o sa rupa amintirile in doo ![]()