Timisoara desi juca acasa parea ca evolueaza in deplasare.De la Steaua pot spune ca Eric a jucat binisor iar la polul opus Banel ,nu inteleg cat timp o sa mai avem neplacerea sa ii urmarim evolutiile .Acum il intelegeti si voi pe Janos ca e irascibil cand are postul blocat de acest "fotbalist".
La ''binisor'' intra si ratare din 6 m + nici o recuperare + nici o pasa. Intr-adevar,cu Janos intelegem.Pe Nicolita deja cred ca-l vom urmari pana cand va decide sa se retraga.Ma mir ca Steaua a avut ocaziile mai periculoase,eu asa am vazut.Nu stiu daca Goga,Bourceanu si Zicu ar fi schimbat cu ceva meciul,poate doar Zicu. Nicolita a mancat inca un meci,n-a jucat singur,dar se vede clar ce poate.
Iliev n-a jucat rau,dar nici nu prea a avut contra cui.Totusi,decat sa ni-l bage pe Gardos la mijloc,prefer sa nu mai existe Iliev
.Cum era de asteptat,Maicon n-a aratat nimic impotriva unui adversar mai rasarit.
