hai k s-a terminat campionatu,fericire mare,23 e la noi,da ce se mai aude de concursul asta....mai merge s-a oprit ?
hai k s-a terminat campionatu,fericire mare,23 e la noi,da ce se mai aude de concursul asta....mai merge s-a oprit ?
ce parere aveti de acel steag pe 2 bete aparut si in prosport "50 % Roman ..100 % STELIST"...idee ce mi-a fost furat cand am spuso cu voce tare, de cineva din galerie dar a facuto putin diferita ...."Stelist ...nu Roman"...si apoi tot acea persoana spunea ca eu am copiat.....doar ca atunci cand am venit cu ideea spunea ca nu e buna ....
)) putin penibil..ma rog...ce voiam sa zic e ca vreau sa laud acea idee
50 % ROMAN 100 % STELIST...aparuta si in Prosport si in Gazeta
tocmai din motivul asta, cand ai o idee de un steag, mesaj, sau chestii d-astea nu trebuie sa "strigi in gura mare" :roll: 8)
Ce mesaj penibil.
Si mai penibil e sa te lauzi ca ti-a venit ideea asta si ca altu ti-a furat-o. :lol:
Suntem 100% romani si 100% stelisti.
Deja incepeti sa aberati rau, si cred ca dam in altele...daca ajungeti sa spuneti, inventati, asemenea lucruri...din momentul asta am incheiat orice discutie.
Adica cum incepeti este vb doar de el care a afirmat parerea lui , plus nici mie nu mi-a placut steagul acele de 2 bete si sunt deacord cu mesajul de mai sus cu 100% Roman % StelistDeja incepeti sa aberati rau, si cred ca dam in altele...daca ajungeti sa spuneti, inventati, asemenea lucruri...din momentul asta am incheiat orice discutie.
Adica din momentul asta, daca mai faceti vreo afirmatie cu privire la mine, avem discutii largi si lungi, care nu implica grupurile, dar ma implica pe mine ca persoana, si pe voi ca persoane. Intelegeti ce vreti. E ultima oara cand va raspund pe net. Daca o sa continuati, o sa vorbim pe stadion.