FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua va juca un meci amical la Ramnicu Valcea .

«12»
Bebe4ever25.02.2006 15:38

Amicalul Steaua - CSM Rm. Valcea, care ar fi trebuit sa se dispute maine 26 februarie, ora 14:00, s-a amanat din cauza ninsorilor. Nu s-a stabilit inca data la care se va juca, dar va fi stabilita in functie de programul Stelei.

Bogdan4Steaua26.02.2006 03:36

Conform celor de la GSP amicalul s-a anulat. Oricum, saptamana viitoare incepe returul diviziei A.

I.N.Money26.02.2006 10:42

Pentru noi e mai bine ca nu riscam sa se accidenteze vreun jucator,dar pentru Ramnicu Valcea este destul de neplacut pentru ca unii oameni doreau sa vada Steaua pe viu,Steaua care daca nu ma insel nu a mai jucat de vreo 20 de ani acolo...

ultras200626.02.2006 10:47

aaaa

«12»