Bai baiatule tu ai fost vreodata in "Tomberonul de langa Pod", sa vezi acolo conditii? Daca nu, nu te mai amesteca in discutie asa aiurea! Legat de acest subiect ii astept pe toti care-si amintesc sa povesteasca cum au trait momentul "ghiulesti 98" cand a egalat Ciocoiu in min 89 si cand 5000 se stelisti ce stateau pe doua mii de locuri(fara scaune atunci) s-au calcat pur si simplu in picioare, in timpul "extazului" multi si-au prins si si-au rupt picioarele intre gradelele lor blestemate! Totusi pentru asa bucurie imensa se merita orice! :lol: .
Am fost, stai calm, tocmai de-asta imi permit sa-mi dau cu parerea.
Daca nu vrei sa ai parte de tiganeli de genul asta in deplasari tre sa oferi la randul tau conditii normale.
