Vreau ca lumea sa vada ce scriu aici si chiar as vrea sa se indeplineasca.Cu ocazia schimbarii gazonului de pe Ghencea as vrea sa discutam despre schimbarea sectorului oaspetilor.Si dupa cum am vazut pe multe stadioane tari din europa sectorul oaspetilor este pe colt intre tribuna si peluza.La noi se poate pune exact pe colt intre peluza 2 si tribuna 1 , sa se schimbe gardurile sa le dea acelasi numar sau chiar mai mic de locuri.Ar fi super tare nu sar mai vedea ei la TV ,nu ar mai avea loc pe gardul din fata unde sasi puna steagurile de gard .Nu stiu ce sa mai scriu dar ar fi super tare sai vad pe caini ca nu mai stau insirati la peluza acolo si baietii se vor inghesui care sa stea in primul rand Sectorul lor fiind in forma de "V". Sper sa se fructifice treaba asta....
