FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Concurs userul anului 2010

«12»
Maye13.01.2011 00:32

:))

 

Nu e ma chiar asa.

 

Multumesc tuturor celor care m-au votat!

Premiul I ar trebui sa il primeasca 47,966 de oameni (nu useri !)

Fiecare ajuta intr-un fel sau altul site-ul acesta.

Sa ne dea Dumnezeu sanatate, sa scriem aici si peste 60 de ani si sa prindem momentele in care Steaua se va exorciza prin puterile noastre.

Nu uitati de www.Steaua.ro si fiindca topicul asta e cel mai vizitat saptamana asta, sa nu uitati de meciul de sambata de la orele 19 cu Ciucul in Divizia A la Baschet.

Baietii de la baschet au nevoie de noi!

zzip13.01.2011 00:44

strans:)

Dragoshel13.01.2011 08:36

al dq...stie sa-si faca campanie maye asta :))

Korado13.01.2011 12:11

Eu pe Tupac Amaru il sustin.

vlad13.01.2011 14:52
al dq...stie sa-si faca campanie maye asta :))

I-au mai ramas cateva galeti orange si pungi de orez de la alegerile din 2009. :)

Fane13.01.2011 15:38

Care dai mai mult mah ? :D

suporterbetiv13.01.2011 17:34

daca ia locul 1 ala care l-am votat o sa vin sa-i rup o pagina din carte,la 2 ii iau o carcasa de la un dvd si la 3 o maneca sau eticheta (la alegere,ceva tot iau).SA FIE CLAR

 

Maye joaca murdar :)

kaymack13.01.2011 19:51
:))

 

Nu e ma chiar asa.

 

Multumesc tuturor celor care m-au votat!

Premiul I ar trebui sa il primeasca 47,966 de oameni (nu useri !)

Fiecare ajuta intr-un fel sau altul site-ul acesta.

Sa ne dea Dumnezeu sanatate, sa scriem aici si peste 60 de ani si sa prindem momentele in care Steaua se va exorciza prin puterile noastre.

Nu uitati de www.Steaua.ro si fiindca topicul asta e cel mai vizitat saptamana asta, sa nu uitati de meciul de sambata de la orele 19 cu Ciucul in Divizia A la Baschet.

Baietii de la baschet au nevoie de noi!

 

 

 

 

pai mai apuci 60 de ani? :)))))))))

Robert Aeroth13.01.2011 20:42
:))

 

Nu e ma chiar asa.

 

Multumesc tuturor celor care m-au votat!

Premiul I ar trebui sa il primeasca 47,966 de oameni (nu useri !)

Fiecare ajuta intr-un fel sau altul site-ul acesta.

Sa ne dea Dumnezeu sanatate, sa scriem aici si peste 60 de ani si sa prindem momentele in care Steaua se va exorciza prin puterile noastre.

Nu uitati de www.Steaua.ro si fiindca topicul asta e cel mai vizitat saptamana asta, sa nu uitati de meciul de sambata de la orele 19 cu Ciucul in Divizia A la Baschet.

Baietii de la baschet au nevoie de noi!

 

Ai repetat pe closet discursu asta?:))))) Sau ai copiat de la conducatoru vostru suprem cunoscut ca si chiorojbanu betiv:)))

Maye13.01.2011 21:25

Nu va mai prostiti, baieti.

albanezul15.01.2011 00:23

eu nu votez cu nimeni ca nu cunosc pe niciunul.il vroiam pe Adrian Pacurar..

si ca sa inchei intr-o nota amuzanta..na poftim educatie!

http://www.fcsteaua.ro/media/images/user_g...unt-stelist.jpg

cozmin15.01.2011 16:17

Il votez pe maye, ca premiude consolare pentru victoriile ce i le administram la table :D

Maye15.01.2011 17:46
Il votez pe maye, ca premiude consolare pentru victoriile ce i le administram la table :D

:))

 

Pacat ca nu am pierdut si la pool :D

vlad15.01.2011 19:48

Asteapta Marius voturile diasporei. Sa vina Toronto! :w00t:

dee16.01.2011 07:16
Asteapta Marius voturile diasporei.

masinatiunea de voturi portocalii s-a pus in miscare :happy:

gio_stgloria16.01.2011 09:08

autobuzele electorale !

RobYnho16.01.2011 12:17

Burtosule, maine vin la Sibiu sa sarbatorim!

 

Te-am pupat!

blindica16.01.2011 12:34

A contat foarte mult si faptul ca alte voci ale Partidului au postat ca il voteaza pe Maye.

Maye16.01.2011 13:12

You can`t stop the orange revolution ! :))

vlad16.01.2011 14:02
You can`t stop the orange revolution ! :))

Fratilor,cand tavalugul portocaliu se pune in miscare nimeni si nimic nu-l mai opreste.

 

Marius presedinte!

Marius presedinte!

Marius,presedinte!

dee16.01.2011 17:17
blindicaA contat foarte mult si faptul ca alte voci ale Partidului au postat ca il voteaza pe Maye.

 

vocile reunite intr-un cor scandeaza: Maye, Maye, Maye :-)))

p.s partidul meu e neparlamentar ,deci nu l-am votat pe maye

«12»