![]()
Nu e ma chiar asa.
Multumesc tuturor celor care m-au votat!
Premiul I ar trebui sa il primeasca 47,966 de oameni (nu useri !)
Fiecare ajuta intr-un fel sau altul site-ul acesta.
Sa ne dea Dumnezeu sanatate, sa scriem aici si peste 60 de ani si sa prindem momentele in care Steaua se va exorciza prin puterile noastre.
Nu uitati de www.Steaua.ro si fiindca topicul asta e cel mai vizitat saptamana asta, sa nu uitati de meciul de sambata de la orele 19 cu Ciucul in Divizia A la Baschet.
Baietii de la baschet au nevoie de noi!
