FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Concurs userul anului 2010

«12»
Dragoshel12.01.2011 14:05

Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti lanseaza un nou concurs! Dupa "Bradul ros-albastru" va invitam sa alegeti userul anului pe forumul www.fcsteaua.ro.

 

Premiile, pentru ca avem si premii, sunt atractive:

 

Locul 1: cartea aniversara a clubului

 

Locul 2: un set de dvd-uri cu drumul spre Sevilia si finala Steaua-Barcelona 1986

 

Locul 3: un tricou aniversar AISS Anul 63

 

Premiu special: acordat de colectivul AISS si fcsteaua.ro

 

 

VOTARILE SE INCHID DUMINICA ORA 23:59
pytycrys12.01.2011 14:18

Strict dintre acestia, Maye e alegerea mea. Pentru tot ce a facut pentru forum , mai ales la sectiunea Baschet.

MoWeed12.01.2011 14:24

E tare greu de ales, fiecare din userii de mai sus ar merita votul, in opinia mea. Mai am timp pana duminica sa ma decid

blindica12.01.2011 14:29

L-am votat pe Maye.

Maye for Mayor !

 

Tocmai cand credeam ca vizitez mai multe sectiuni,aflu ca sunt concursuri de care nici nu auzisem.

Dragoshel12.01.2011 14:34

bah dar la toate concursurile si la tot ce facem e ceva de comentat?? mai bine nu faceam nimic, stiri , comentarii posturi si atat.

Robert Aeroth12.01.2011 14:35

Hmm grea decizie. Toti au posturi interesante.

 

 

Il votez totusi pe ecologist:))

dee12.01.2011 14:43

(...)

ahhh... axl :)

axl12.01.2011 14:48

Personal as prefera ca cei care voteaza sa-si mentina votul secret, sau macar sa nu-l trambiteze. Daca tot vor sa aduca un omagiu persoanei votate recomand p.m.-ul, e mult mai discret si elegant.

 

 

L.E.

Hahaha, Dee, eram sigur ca te voi gadila in mod placut.

LUPANU12.01.2011 14:57
Personal as prefera ca cei care voteaza sa-si mentina votul secret, sau macar sa nu-l trambiteze. Daca tot vor sa aduca un omagiu persoanei votate recomand p.m.-ul, e mult mai discret si elegant.

subscriu! si eu am votat dar nu vreau sa zic pe cine!

Andrei*12.01.2011 15:17
Personal as prefera ca cei care voteaza sa-si mentina votul secret, sau macar sa nu-l trambiteze.

Elegant si logic dar se pare ca a inceput deja 'campania electorala'!bafta nominalizatilor!

dee12.01.2011 15:26
Hahaha, Dee, eram sigur ca te voi gadila in mod placut.

m-a luat valul :P

 

 

Deni12.01.2011 16:07

Eu de ce nu apar in sondaj ?!?!? Sau Axl , sau dee ? Astea sunt facaturi !!!

vlad12.01.2011 16:26

Dar chiar nu mai scapam de portocalii???? :)

Alexandru H.12.01.2011 16:52

Am votat un tovaras in idei!

Ronnie12.01.2011 17:58

Mi-a fost greu sa aleg intre Maye si Adrian. Totusi, singurul motiv pentru care l-am ales pe Maye a fost ca simpatizeaza cu Man.Utd :*

 

PS: Si ca e frumos manca-l-ar tata :*:x

RobYnho12.01.2011 18:02

Maye.

Adrian12.01.2011 18:17

Nu e corect ca sunt singurul nominalizat din echipa care se ocupa de fcsteaua.ro. Eu am fost absent o mare parte din timp pe site, timp in care alti oameni au facut mult mai multe.

 

Rog sa fiu scos din sondaj, ca sa fie corect si pentru restul.

 

 

Va multumesc pentru voturi. Dar va rog nu ma mai votati.

David12.01.2011 18:17

Adrian.

Daniel-Ionut12.01.2011 18:19

Adrian, ca tot vrea sa iasa din sondaj :yeahh:

danimarcu12.01.2011 19:50

E greu sa alegi un singur nume din lista de mai sus,eu le-as acorda locul 1 majoritatii celor de acolo si inca catorva care nu se regasesc pe respectiva lista.

Totusi,l-am ales pe Tupac Amaru.Daca macar 20% dintre romani ar fi ca userul Tupac Amaru probabil ca nu am mai fi o natie lasa si resemnata.

Stanici12.01.2011 21:05

Am votat pentru o viata mai buna, pentru valori democratice. Pe dreaq. Mi-am vandut votul pe o juma de tuica. Insucces participantilor! :D .

1on12.01.2011 21:53

Acu' vedeti fiecare candidat de pe unde e, sa vedem unde se face tuica.

Arian12.01.2011 22:25

Desi maye pana duminica...votez acum ca poate uit.

 

Adrian

 

 

gio_stgloria12.01.2011 22:27

emotii ?

MoWeed12.01.2011 22:32

Cine stie cate posturi in primarii a promis Maye. Stie politicianul sa faca o campanie :))

«12»