FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jacheta cu Steaua ... ?

«12»
cocoapuff_Steaua31.03.2006 19:25

imi place ca scrie Steaua Bucaresti pe ea :)

NSD18.04.2006 23:12

Pentru cei din străinătăţuri:

http://cgi.ebay.ca/NWT-Steaua-Bucuresti-Ni...bayphotohosting

Cu stema noastră veche :( :

http://cgi.ebay.ca/MIDDLESBROUGH-v-STEAUA_...1QQcmdZViewItem

Hagi la Brescia :D:

http://cgi.ebay.ca/CORINTHIAN-2005-RESELLE...1QQcmdZViewItem

Asta s-a terminat. Aş fi luat-o, dar a fost mult prea scumpă:

http://cgi.ebay.ca/Euro-2000-Romania-home-...1QQcmdZViewItem

Cam atât pentru acum :)

Triphat19.04.2006 00:14

Fular Boro - Steaua cu stema noua :wink:

A2006_B.jpg

NSD21.04.2006 06:53
Katau21.04.2006 19:20

@NSD frate te inteleg k ne tii la curent dar cei din Romania nu pot cumpara dp ebay pt k nu face nimeni livrari in Romania dupa cate tzepe sau dat....asa k mai mult ii amagesti :P

NSD21.04.2006 22:12

Cunosc oameni în Ro care şi-au cumpărat chestii de pe eBoi. Cheia e să fii amabil. Omul şi-a scanat id-ul pentru vânzător (buletinul parcă) şi i l-a trimis. Toate bune şi frumoase, nu-i aşa ? Plata a făcut-o cu un card Taifun ;)

Mai multe detalii aici:

http://www.bancpost.ro/bpsite/produsul.jsp...dprod=pf_taifun

_yang22.04.2006 01:11

Bai fratilor unde gasesc si eu o jacheta din aia in Romania ca e prea tare si mi-as dori sa-mi cumpar una?

felix4you200222.04.2006 11:02

http://cgi.ebay.ca/NWT-Nike-Steaua-Bucares...1QQcmdZViewItem

Winning bid: US $36.00

Shipping & Handling: $16.75

«12»