imi place ca scrie Steaua Bucaresti pe ea ![]()
imi place ca scrie Steaua Bucaresti pe ea ![]()
Pentru cei din străinătăţuri:
http://cgi.ebay.ca/NWT-Steaua-Bucuresti-Ni...bayphotohosting
Cu stema noastră veche
:
http://cgi.ebay.ca/MIDDLESBROUGH-v-STEAUA_...1QQcmdZViewItem
Hagi la Brescia
:
http://cgi.ebay.ca/CORINTHIAN-2005-RESELLE...1QQcmdZViewItem
Asta s-a terminat. Aş fi luat-o, dar a fost mult prea scumpă:
http://cgi.ebay.ca/Euro-2000-Romania-home-...1QQcmdZViewItem
Cam atât pentru acum ![]()
Fular Boro - Steaua cu stema noua :wink:

@NSD frate te inteleg k ne tii la curent dar cei din Romania nu pot cumpara dp ebay pt k nu face nimeni livrari in Romania dupa cate tzepe sau dat....asa k mai mult ii amagesti ![]()
Cunosc oameni în Ro care şi-au cumpărat chestii de pe eBoi. Cheia e să fii amabil. Omul şi-a scanat id-ul pentru vânzător (buletinul parcă) şi i l-a trimis. Toate bune şi frumoase, nu-i aşa ? Plata a făcut-o cu un card Taifun ![]()
Mai multe detalii aici:
http://www.bancpost.ro/bpsite/produsul.jsp...dprod=pf_taifun
Bai fratilor unde gasesc si eu o jacheta din aia in Romania ca e prea tare si mi-as dori sa-mi cumpar una?
http://cgi.ebay.ca/NWT-Nike-Steaua-Bucares...1QQcmdZViewItem
Winning bid: US $36.00
Shipping & Handling: $16.75